Завантаження Вправи...

Навігація

Для швидкого доступу до потрібної Вам вправи скористайтесь навігацією, що знаходиться знизу!!!
До уваги, якщо Ви обрали потрібну Вам вправу скориставшись навігацєю, а вас направило до не потрібної Вам впрви.
Повідомте Нас про цю помилку!!! Виділіть проблемний фрагмент мишкою і натисніть CTRL + ENTER.


Найкращі відповіді з української мови для восьмикласників

Ви знайшли у підручнику вправу, до якої не можете підібрати вірне розв'язання? Певні правила вам не підсилу? ГДЗ до підручника М.І. Пентилюк, І.В. Гайдаєнко для 8 класу містить усі потрібні рішення. Вправи на словосполучення та речення будуть вирішені без зусиль.

Чому у восьмому класі необхідно мати ГДЗ

  • Восьмикласники мають самостійно перевіряти свою домашню роботу. Вони вже надто дорослі, щоб турбувати з цього приводу батьків. Але при самоперевірці часто буває важко помітити власні помилки. Знайти та виправити їх допоможе ГДЗ.
  • Успішність учня автоматично покращиться, якщо він буде більш уважно перевіряти своє домашнє завдання. З таким надійним помічником, які рішення, що представлено на нашому сайті, скласти українську мову на 12 балів стане цілком реально.
  • Контрольна робота буде написана на відмінно, якщо багато потренуватися вдома. Для цього потрібно відкрити наш решебник онлайн, і зануритись у світ рідної мови з головою.
  • Восьмикласники мають розуміти, що теми, які вони вивчають зараз, обов'язково зустрінуться їм на ЗНО. ГДЗ з української мови допоможе ще раз повторити та закріпити вивчені правила.
  • Програма з української мови більше не буде здаватися складною та нецікавою.

ГДЗ з української мови легко знайти

Якщо ти бажаєш, аби решебники були в твоїй кишені, але грошей на посібники немає, то сайт UKRead пропонує безкоштовну альтернативу. На нашому порталі можна переглянути онлайн будь-які ГДЗ. Зробити це можна без реєстрації, скориставшись смартфоном, планшетом чи комп'ютером.

ГДЗ з англійської мови для кращого навчання

ГДЗ з англійської мови допоможе вивчити ще більше англійських слів та граматичних правил. На сайті його можна знайти безкоштовно.