Безкоштовні готові домашні завдання (ГДЗ) з Української мови для учнів 8-го класу на UKRead.Net
 

Українська мова 8 клас Тест-контроль А.С. Марченко 2010 рік (Відповіді)

Багато школярів не розуміють до кінця вимог вчителів української мови щодо правил правопису, вивчення основ орфографії та синтаксису. Однак знання мови є важливим фактором для кожного школяра, а потім просто громадянина. Допомогою в отриманні цих знань може стати освітній портал UKRead, на якому можна знайти готові домашні завдання з української мови та посібники з інших предметів програми загальноосвітніх шкіл. Уміння писати грамотно вказує на розвиненість людини, її освіченість. Саме ази правильного правопису закладаються ще в школі. Неприємно читати листи бо якісь документи з помилками граматичного або орфографічного характеру. Щоб не було цих помилок і учню було легше закріпити пройдений матеріал, можна скористатися посібником відповіді до тест-контролю з української мови та літератури 8 клас, який розміщений на цій сторінці нашого сайту. Знання мови позначається на правильно написаній заяві, проханні, розписці, резюме, автобіографії. Такі і подібні документи доведеться заповнювати багатьом людям в їх дорослому житті. Написання без помилок, яке гарантують посібники з української мови – це великий плюс у найрізноманітніших ситуаціях.

Українська мова 8 клас Н.В. Бондаренко, А.В. Ярмолюк 2011 рік (Відповіді)

Практикуючись в написанні текстів, при підготовці до тестування, до диктантів, самостійних або контрольних робіт неоціненну допомогу нададуть готові домашні завдання з української мови та інші корисні посібники з різних предметів шкільної програми. Їх у великій кількості можна знайти на освітньому порталі UKRead. Подібні посібники завдяки своєму добре структурованого змісту значно скоротять час на виконанні домашніх завдань, на закріпленні матеріалу і підготовці до роботи на уроках. Слід зазначити, що повноцінний процес навчання не може обійтися без практичних занять. Тому представлені на цій сторінці нашого сайту готові домашні завдання з української мови 8 клас Н.В. Бондаренко, А.В. Ярмолюк, який являє собою курс вправ, завдяки яким легко закріплюються теоретичні знання. Укладачі посібника використали систему готових домашніх завдань, яка дозволяє швидко і чітко засвоювати матеріал. Перевага даного підходу в тому, що учні мають можливість отримати навики грамотного і швидкого письма, виключаючи етап помилок. Під час написання включається зорова пам’ять і моторика, завдяки чому школярі набувають навик швидкого інтуїтивно-грамотного письма. Застосовуючи аналіз написаного, можна розбирати правила граматики та пунктуації. Посібники з української мови дозволять самостійно готуватися до уроків і показувати блискучі результати на заняттях.

Відповіді (ГДЗ) з Рідної мови для 8 класу М.І. Пентилюк, І.В. Гайдаєнко, А.І. Ляшкевич, С.А. Омельчук 2008 рік

Найкращі відповіді з української мови для восьмикласниківВи знайшли у підручнику вправу, до якої не можете підібрати вірне розв'язання? Певні правила вам не підсилу? ГДЗ до підручника М.І. Пентилюк, І.В. Гайдаєнко для 8 класу містить усі потрібні рішення. Вправи на словосполучення та речення будуть вирішені без зусиль.Чому у восьмому класі необхідно мати ГДЗВосьмикласники мають самостійно перевіряти свою домашню роботу. Вони вже надто дорослі, щоб турбувати з цього приводу батьків. Але при самоперевірці часто буває важко помітити власні помилки. Знайти та виправити їх допоможе ГДЗ.Успішність учня автоматично покращиться, якщо він буде більш уважно перевіряти своє домашнє завдання. З таким надійним помічником, які рішення, що представлено на нашому сайті, скласти українську мову на 12 балів стане цілком реально.Контрольна робота буде написана на відмінно, якщо багато потренуватися вдома. Для цього потрібно відкрити наш решебник онлайн, і зануритись у світ рідної мови з головою.Восьмикласники мають розуміти, що теми, які вони вивчають зараз, обов'язково зустрінуться їм на ЗНО. ГДЗ з української мови допоможе ще раз повторити та закріпити вивчені правила.Програма з української мови більше не буде здаватися складною та нецікавою.ГДЗ з української мови легко знайтиЯкщо ти бажаєш, аби решебники були в твоїй кишені, але грошей на посібники немає, то сайт UKRead пропонує безкоштовну альтернативу. На нашому порталі можна переглянути онлайн будь-які ГДЗ. Зробити це можна без реєстрації, скориставшись смартфоном, планшетом чи комп'ютером.ГДЗ з англійської мови для кращого навчанняГДЗ з англійської мови допоможе вивчити ще більше англійських слів та граматичних правил. На сайті його можна знайти безкоштовно.

Рідна мова 8 клас О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнецов 2008 рік (Відповіді)

Решебник з української мови замість репетитораІноді пробуджується надзвичайно сильне бажання вчитись, а допомогти нікому? Немає коштів на дорогі посібники? У бібліотеці немає потрібних матеріалів, аби підготуватись у школу якнайкраще? Усе це – минуле століття, адже сьогодні школярам доступні ГДЗ. Зокрема, відповіді з української мови для 8 класу О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнєцов – це решебник, який не тільки зручно упорядкований, а й покликаний вивчити рідну мову з усіма її тонкощами, розкривши теми з багатьох аспектів. У наших рішеннях вони розбиті на окремі параграфи, кожен з яких вміщує в собі комплекс вправ.Відповіді з української мови – це необхідність?Коли вивчаєш мову, незалежно від того, рідна вона чи іноземна, труднощі можуть виникнути у будь-який момент. Адже робити домашнє завдання самостійно у 8 класі – це не завжди просто. Для того, аби пом’якшити і полегшити проходження шкільної програми, ми рекомендуємо восьмикласникам скористатись готовими домашніми завданнями з української мови. Якщо авторами Вашого підручника є О.П. Глазова та Ю.Б. Кузнєцов, то решебник, який Ви бачите перед очима – саме те, що Вам потрібно, аби скласти всі тематичні оцінювання на відмінно. З його допомогою можна перевірити себе, доповнити інформацію, якою школяр уже володіє і просто впевнитись у своїх силах.Простота і доступність відповідейСайт GDZ4YOU не тільки упорядкував рішення до підручника з української мови, а й надав до нього вільний доступ – це ГДЗ, як і будь-яке інше, можна переглядати безплатно і без реєстрації, скористатись ним легко онлайн через свій смартфон, планшет або комп’ютер.Вивчаємо російську мову разом з UKReadРідну мову повинні знати всі, але, як говорив Тарас Шевченко, варто навчатись і чужого. Саме тому ми пропонуємо Вам звернути увагу на готові домашні завдання з російської мови для 8 класу, які покликані допомогти учням розібратись у навчальному процесі.

Рідна мова 8 клас С.Я. Єрмоленко, В.Т. Сичова 2008 рік (Відповіді)

Готові домашні завдання з української мови, велика кількість яких розміщена на освітньому порталі UKRead, – відмінний спосіб навчитися виконувати домашні завдання швидко і ефективно. Одним з таких посібників є готові домашні завдання з української мови 8 клас С.Я. Єрмоленко, В.Т. Сичова, розміщений на цій сторінці нашого сайту. До вправ в цьому посібнику наводяться коментарі автора, які допомагають перенести кожен конкретний випадок написання на існуюче правило. Використовувати посібник з української мови – зовсім не означає бездумно списувати, але при бажанні вони допоможуть навчитися правильно писати навіть тим, кому важко даються мови. Крім того, готові домашні завдання з української мови – це зручний спосіб підготовки до диктанту і поліпшення оцінок в атестаті. Як би там не було, але треба пам’ятати, що знання рідної мови і вміння грамотно писати – прямий обов’язок будь-якої культурної людини.

Рідна мова 8 клас В.В. Заболотний, О.В. Заболотний 2008 рік (Відповіді)

Вчити рідну мову легко з решебникомНе знати рідну мову – це сором і ганьба. Тому всі школярі намагаються старанно вивчати орфограми, виконувати завдання вчителя, щоб показати достойний рівень знань із цього шкільного предмета. Решебник із готовими відповідями до підручника з рідної мови 8 класу авторів В.В. Заболотний, О.В. Заболотний стане надійним помічником для школярів у вивченні української мови.Решебник для восьмого класу – долаємо випробування з української мови легкоПід час виконання домашнього завдання з української мови потрібно користуватися різними словниками, довідниками та іншою додатковою літературою. З ГДЗ підготовка до наступного уроку у восьмому класі стане набагато простішою – все необхідне учні знайдуть в одному посібнику. Восьмикласникам потрібно ще багато подолати шкільних випробувань, перш ніж на обрії заясніє оцінка відмінно.Електронні ресурси – суттєва підмога при виконанні домашнього завданняЧас невблаганно мчить вперед, і передові технології впевнено крокують поряд із ним. Сучасні школярі легко знайдуть відповіді на всі свої запитання, скориставшись підказками на порталі UKRead. Для цього потрібно лише мати комп’ютер чи мобільний пристрій із доступом до інтернету. Підготовка до уроку перетвориться в захоаливу пригоду на просторах всесвітньої паутини.Готові домашні завдання з предметів, які викликають труднощі при вивченніДоступ до інтернету – це широкі можливості для школяра. В режимі онлайн учні можуть готуватися не лише до уроків з української мови, а й інших шкільних предметів. Отримані знання значно полегшать засвоєння важкої програми.

Українська мова Комплексний зошит для контролю знань 8 клас В.Ф. Жовтобрюх 2010 рік (Відповіді)

Правильний правопис пов’язаний з навчанням правил, застосуванням їх при роботі на уроках, написанні диктантів, самостійних та контрольних робіт. Добитися гарних показників у навчанні цих правил допоможе освітній портал UKRead, на якому зібрані готові домашні завдання з української мови тп корисні посібники з інших предметів шкільної програми. Слід зазначити, що й виконання домашніх завдань більшістю учнів проводиться самостійно. Але досить часто виникають окремі труднощі, подолати які допоможе посібник відповіді до комплексного зошита для контролю знань з української мови 8 клас. У ньому зібрані докладні і правильно виконані ГДЗ. Звертаючись за допомогою до посібників з української мови, восьмикласник зможе запам’ятати ті словосполучення або схилення, яки викликали у нього питання. Готові домашні завдання допоможуть уникати найбільш поширених помилок та краще освоювати і закріплювати наданий у школі матеріал.

Українська мова 8 клас О.М. Авраменко, Т.В. Борисюк, О.М. Почтаренко 2016 рік (Відповіді)

Українська мова – предмет необхідний кожному школяреві. Адже саме за допомогою мови люди обмінюються інформацією один із одним. Нам поталанило вивчати українську мову – одну з найбільш милозвучних мов світу! Однак, поряд із цим, українська мова доволі складна. ЇЇ вивчають протягом усього періоду навчання у школі. У восьмому класі учні відкриють для себе нові аспекти української мови: синтаксис і пунктуацію. «Знову нові правила?» – запитаєте Ви. Так, але немає приводу для хвилювання. З допомогою готових домашніх завдань із української мови 8 клас О.М. Авраменко Ви зможете впевнитись у правильності виконання завдань або знайти свої помилки та повторити відповідне правило ще раз, щоб краще засвоїти матеріал.

Українська мова 8 клас А.А. Ворон, В.А. Солопенко 2008 рік (Відповіді)

Вивчення рідної мови з ГДЗ приносить учням задоволенняЧерговий важливий етап вивчення рідної мови – підручник А.А. Ворона, В. А. Солопенка з української мови для 8 класу. Це саме той період, коли у голові школярів мають поміститися усі знання про синтаксис, пунктуацію, граматику, відмінки, часи. А ще їх треба вміло використовувати при написанні творів, диктантів та переказів. Кожен параграф має чимало особливостей і їх треба вчасно схопити. Перед учнями постає багато завдань, які треба вирішувати швидко та правильно. Якщо на їх виконання не вистачає часу, а батьки не можуть приділити дитині достатньо уваги, то на допомогу прийдуть готові домашні завдання. Це можливість кожної дитини самостійно підтягнути предмет, збагнути хитросплетіння правил та втілення їх на письмі.Допоможемо подолати труднощі у навчальному процесіСкладнощі з виконанням домашніх завдань у 8 класі виникають навіть у відмінників. Особливо, коли обмаль часу, а хочеться повноцінно підготуватися до всіх уроків. Сучасна освітня програма вирізняється складністю та багатогранністю, яка часто втомлює восьмикласників. Але це ще не привід відмовитися від отримання 12 балів за успішно виконане завдання. У цьому обов’язково допоможуть ГДЗ. Вони стануть незамінною шпаргалкою, завдяки якій учні зможуть пізнати тему, не витрачаючи багато часу.Онлайн ГДЗ – це просто, швидко і зручноЯкщо послуги репетитора обходяться батькам у круглу суму, то користування онлайн решебником – абсолютно безкоштовне. Відвідати сайт GDZ4YOU можна за допомогою будь-яких сучасних мобільних пристроїв, якщо поруч немає комп’ютера. Швидкий доступ без звичних реєстрацій допоможе зекономити час та раціонально використати його для поглиблення знань з рідної мови.Вивчаємо не лише мову, а й літературуТакож школярам пропонується допомога ГДЗ з української та світової літератури. Усі можливі варіанти творів, переказів, аналізів зібрані в одному посібнику. Учням варто лише ознайомитися з ними та зробити власні висновки. Вивчення взагалі всіх шкільних предметів стає набагато простішим, якщо використовувати допомогу ГДЗ.

Українська мова 8 клас О.П. Глазова 2016 рік (Відповіді)

«Як парость виноградної лози, плекайте мову», – писав Максим Рильський. Мова – найважливіший засіб спілкування, пізнання і впливу. Народна приказка голосить, що людину зустрічають по одягу, а проводжають по уму. Лексика, синтаксис, пунктуація… У чому відмінність між словосполученнями синтаксичними та фразеологічними… Як пов’язані між собою слова у словосполученні? Все це Ви будете вивчати у восьмому класі на уроках української мови. Виникають труднощі? Не проблема. Важко у навчанні, легко в бою. Бої бувають різні. Твій бій, школяре, – інтелектуальний. Обов’язково візьміть із собою щит – готові домашні завдання з української мови 8 клас О.П. Глазова. Ви зможете перевірити свій рівень підготовки за допомогою цього посібника і «підтягнути слабкі сторони». І пам’ятайте, ЗНО «дихає в спину», домашнє завдання можна списати, а на іспитах необхідні знання.