Безкоштовні готові домашні завдання (ГДЗ) з Української мови для учнів 5-го класу на UKRead.Net
 
Відповіді (ГДЗ) з Рідної мови для 5 класу О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнецов 2005 рік

Багато школярів із задоволенням вивчають рідну українську мову. Вони розуміють, що правильно оформлений текст без помилок вже є великим плюсом при заповненні різного роду документів, заяв, анкет, портфоліо. Але бувають учні, для яких морфологічний аналіз слова, пошук підмета і присудка, визначення частин мови та інші правила української мови з якихось причин не піддаються. Може бути, був пропущений матеріал у зв’язку з хворобою або обов’язкової поїздкою, спортивними зборами або змаганнями. Результат – погані оцінки. Щоб цього не сталося, радимо скористатися допомогою освітнього порталу UKRead. Наш сервіс пропонує готові домашні завдання з української мови та інших предметів навчання у загальноосвітніх школах. Труднощі з виконанням домашнього завдання можуть виникнути навіть у школяра, який постійно вивчає правила і слухає пояснення вчителя. На допомогу у цьому випадку можуть прийти готові домашні завдання з української мови 5 клас О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнєцов. В посібнику з української мови зібрані правильно виконані завдання. Хоча учень повинен готувати завдання самостійно, правильність його виконання можна перевірити за посібником. Так швидше залишаться в пам’яті зроблені помилки. Завдяки цьому посібнику можна отримувати відмінні оцінки на уроках української мови.

Відповіді (ГДЗ) з Рідної мови для 5 класу С.Я. Єрмоленко, В.Т. Сичова 2005 рік

Програма української мови для 5-го класу не відрізняється легкістю. П’ятикласникам пропонують матеріал з розвитку мовлення, основ красивого правопису. Вони розпізнають іменники і займенники, дієслова і дієприслівники, виконують роботи з утворення дієслів від коренів іменників, вивчають всілякі правила. Основи їх грамотності закладаються з правильного написання слів, префіксів і суфіксів. Щоб навчання хоча б трохи полегшити, можна скористатися допомогою освітнього порталу UKRead, який пропонує безкоштовні готові домашні завдання з української мови та інших предметів шкільної програми. Слід зазначити, що засвоєння матеріалу з української мови вимагає посидючості і бажання вчитися. Для успішних результатів необхідно слухати вчителя на уроці, вдома вчити правила, самостійно виконувати домашні завдання і постійно повторювати вже вивчений матеріал. П’ятикласник повинен усвідомлювати, як можна застосовувати вивчені правила, відносно заданих завдань, на практиці. Допоможуть йому в цьому готові домашні завдання з української мови 5 клас С.Я. Єрмоленко, В.Т. Сичова, представлені на цій сторінці нашого сайту.

Відповіді (ГДЗ) до комплексного зошита для контролю знань з Української мови для 5 класу А.О. Герасименко 2013 рік

Шкільна навчальна програма п’ятого класу з української мови часом ускладнюється. Якщо програма початкових класів ставила завданням навчити учнів правильно писати окремі слова і речення, то тепер школярам доводиться вивчати більше правил і оволодівати вмінням складати свої тексти. Граматичне навчання пов’язане з розбором слів на складові, правильною розстановкою знаків пунктуації, відміною слова за відмінками та іншим завданнями. Виконати такі завдання швидко і правильно допоможе освітній портал UKRead, на якому будь-який школяр зможе знайти розв’язки з української мови та багато інших, не менш корисних посібників. Вивчити безліч правил і при необхідності правильно їх застосовувати школярам допоможуть відповіді до комплексного зошиту для контролю знань з української мови 5 клас. У цьому посібнику зібрані правильні розгорнуті відповіді на найскладніші завдання. Розв’язки з української мови допоможуть не тільки швидко виконати завдання і перевірити правильність їх виконання, а й підготуватися до практичної роботи на уроках.

Відповіді (ГДЗ) з Української мови для 5 класу Н.В. Бондаренко, А.В. Ярмолюк 2005 рік

Про важливість грамотного правопису знають усі. Однак, навчання різним правилам часто стає для учня справжнім випробуванням. Йому незрозумілі правила, їх роль у правописі, синтаксисі і пунктуації. Перед школярем часто виникає багато різних питань, знайти відповіді на які можна на сайті UKRead. На нашому сайті представлено багато ГДЗ з української мови і не менш корисні посібники з інших предметів шкільної програми. Знання української мови надалі обов’язково знадобиться. Не знаючи попередньої теми, можна не зрозуміти і наступного матеріалу. Тому пропуски в знаннях з мови слід наздоганяти і вчити. Для кращого навчання та перевірки правильності можна користуватися готові домашні завдання з української мови 5 клас Н.В. Бондаренко, А.В. Ярмолюк. Ця книжка не повинна служити шпаргалкою, її призначення – перевірка і закріплення знань. За допомогою посібника з української мови будь-який п’ятикласник сам виконає роботу, а потім перевірить її правильність. При цьому слід звернути увагу, в яких словах або правилах зроблені помилки, щоб не допускати їх у подальших роботах. З ГДЗ школярі почуваються впевненіше, адже деякі домашні завдання так заплутані, що їх не можуть вирішити навіть дорослі.

Відповіді (ГДЗ) з Української мови для 5 класу О.П. Глазова 2013 рік

Деколи батькам важко зрозуміти, що такого складного у навчанні п’ятикласника. Але це зовсім не об’єктивно. Навчальна програма навіть у п’ятому класі перевантажена інформацією, часто непотрібною. Саме тому потрібні готові домашні завдання з української мови 5 клас О.П. Глазова. Спробуйте користуватись ними правильно, а не переписувати прямо у зошит. І тоді результат не примусить вас чекати.

Відповіді (ГДЗ) з Української мови для 5 класу О.В. Заболотний, В.В. Заболотний 2013 рік

Досконале володіння рідною мовоюРідну мову потрібно не просто вивчати, а володіти нею досконало. Адже це візитна картка кожної людини, яка свідчить про рівень знань та грамотність. 5 клас – це своєрідний старт у країну знань, тому починати його треба з ретельним підходом до вивчення кожного предмета, а рідної мови – особливо.Решебники – суттєвий бонус для вдалого старту. Тому ГДЗ для підручника з рідної мови 5 клас авторів О.В. Заболотний, В.В. Заболотний – це відповіді на запитання, які виникнуть у школярів під час вивчення одного з найважливіших шкільних предметів.