Безкоштовні готові домашні завдання (ГДЗ) з Української мови для учнів 4-го класу на UKRead.Net
 
Відповіді (ГДЗ) з Рідної мови для 4 класу (Частина друга) М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик, О.І. Мельничайко 2004 рік

ГДЗ до підручника з української мови допоможуть стати відмінникомУже у 5 класі малеча вивчає насичену програму правопису української мови. Бути уважними та вправно справлятися з домашніми завданнями виходить далеко не в кожного, отже, на допомогу може прийти ГДЗ до підручника з української мови 4 клас М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик. Вся інформація у підручнику розділена на параграфи і теми, тож знайти необхідну відповідь зможе маленький учень без допомоги. Вправи на засвоєння теми мають повноцінне рішення, включаючи частину з синтаксичним розбором. Підручники зможуть допомогти батькам контролювати роботу учня в класі і вдома.

Відповіді (ГДЗ) з Рідної мови для 4 класу (Частина перша) М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик, О.І. Мельничайко 2004 рік

ГДЗ з української мови – ще один камінчик до фундаменту знаньПочинати ретельно вивчати рідну мову потрібно ще з початкових класів, адже найважливішою частиною у будь-якій конструкції є фундамент. ГДЗ із української мови 4 клас частина перша авторів М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик, О.І. Мельничайко допоможе маленьким школярам закласти якнайміцніший фундамент для необхідних знань. У цьому підручнику є всі необхідні відповіді для розв’язання будь-якого завдання з української мови. Тепер ви будете добре знати всі правила та мовні закони, і ці знання обов'язково згодяться вам в майбутньому.

Відповіді (ГДЗ) з Української мови для 4 класу Л.О. Варзацька, Г.Є. Зроль, Л.М. Шильцова 2015 рік

Четвертий клас – важлива пора для кожного учня. Скільки всього потрібно зробити та вирішити: до якого навчального закладу вступати в середню школу, які гуртки обрати для дозвілля, як знайти нових друзів у новому класі, як не забути старих – все це неймовірно складно. А коли до цього додається ще й гора завдань з шкільних предметів – відчуваєш себе не четвертокласником, а тридцятирічним чоловіком, який зранку до ночі просиджує в офісі з надією, що ось ще трішки, ще зовсім трішечки і настане нове, краще життя. Не правда – не настане, особливо, коли ти подорослішаєш, тому використовуй дитинство на повну і економ свій час готуючись до уроків разом з посібником готові домашні завдання з української мови за 4 клас Л.О. Варзацька, Л.М. Шильцова.

Відповіді (ГДЗ) з Української мови для 4 класу М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик 2015 рік

Напевно, кожен свідомий учень знає, що найбільше домашніх завдань задають вчителі з української мови. Звісно, це не тому, що філологи за природою своєю найбільш суворі та вимогливі (не доведи Господи так подумати на наших любих вчителів). Це все тому, що дисципліна вимагає найбільш сумлінного виконання та найбільш серйозного ставлення до себе, адже це, безсумнівно, предмет, який потрібний всім без виключення, будь ти філологом чи астрофізиком. Тож, не гнівайся на вчителів, а для того, щоб зекономити трохи часу на здоровий сон, використовуй готові домашні завдання з української мови за 4 клас М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик.