Безкоштовні готові домашні завдання (ГДЗ) з Української літератури для учнів 5-го класу на UKRead.Net
 
Відповіді (ГДЗ) з Української літератури для 5 класу О.М. Авраменко 2013 рік

Розряди пісень, види фольклору, перші великі твори, які треба осмислювати і відтворювати у всіх деталях - ось з чим доведеться зіткнутись п’ятикласнику на перших уроках літератури. Щоб не відбити собі бажання що-небудь читати на усі майбутні роки, можна користуватись посібником на цій сторінці. Готові домашні завдання з української літератури 5 клас О.М. Авраменко - ось що у вдалій формі пропонує тобі відповіді на кожнісіньке запитання, яке лише може виникнути. Творче завдання чи контрольні - зовсім байдуже, оскільки у цьому посібнику є все. Якщо навіть з ним у тебе все одно погані оцінки - це не привід сумувати. Просто зміни тактику: спершу пиши сам, і лише потім звіряй.

Відповіді (ГДЗ) з Української літератури для 5 класу Л.Т. Коваленко 2013 рік

Здавалося б, що можна написати у такому посібнику, як готові домашні завдання з української літератури за 5 клас Л.Т. Коваленко? Це ж література, а не алгебра чи фізика! Тут не потрібно багато думати, потрібно тільки читати. Такі думки приходять у голови багатьох учнів, але, тим не менш, такі посібники наповнені доволі змістовними матеріалами, основну частину яких займають приклади учнівських творів, критика література, яку вивчають у школі та тести на знання біографій письменників та поетів. Все це є надважливим для кращого засвоєння матеріалу учнем і зручного повторення пройдених тем.

Відповіді (ГДЗ) до комплексного зошита для контролю знань з Української літератури для 5 класу В.В. Паращич 2009 рік

Шкільні роки – прекрасна пора, коли майже ні про що не потрібно думати, а найбільш проблемне заняття – домашні завдання. Сьогоднішні школярі мають більше можливостей для полегшення процесу виконання домашніх завдань. Одна з таких можливостей – допомога освітнього порталу UKRead, на якому учні можуть скористатися розв’язником з української літератури та іншими корисними посібниками. Взяти до прикладу 5-й клас, під час навчання в якому учні копітко вивчають ази математики, біології, іноземних мов. А от для багатьох проблемною є українська література, вивчення якої потребує багато часу. Щоб зекономити час, пропонуємо використовувати відповіді до комплексного зошита з української літератури 5 клас, які розміщені на цій сторінці нашого порталу. У цьому посібнику можна знайти відповіді на питання з цього предмету, які Міністерство освіти придумало для школярів. Посібник з української літератури – це гарантія правильної відповіді на будь-яке питання. Важливо тільки не зловживати цією корисною річчю, адже розв’язник – не спосіб ухиляння від домашніх робіт, а всього лише помічник і порадник. А вчитися потрібно самостійно.