Безкоштовні готові домашні завдання (ГДЗ) з Німецької мови для учнів 8-го класу на UKRead.Net
 

Німецька мова 8 клас Л.П. Савченко 2008 рік (Відповіді)

Програма вивчення німецької мови у восьмому класі не відрізняється особливою легкістю. Восьмикласникам надається матеріал з основ грамотного і правильного правопису, з розвитку мовлення і багато іншого. Учням доводиться визначати частини мови, ділити слова і вивчати всілякі правила. Полегшити розуміння матеріалу дозволять розв’язки з німецької мови, знайти які можна на освітньому сайті UKRead. На цьому сайті є й інші, не менш корисні посібники. Основи грамотності дорослої людини закладаються в школі, тому ставитися до вивчення німецької мови потрібно з усією відповідальністю. Щоб це було дійсно так, пропонуємо готові домашні завдання з німецької мови 8 клас Л.П. Савченко. Цей посібник – гарантія правильної відповіді на будь-яке, найскладніше питання. Головне – не зловживати цією корисною річчю, адже розв’язники з німецької мови – не спосіб ухиляння від домашніх робіт, а всього лише помічник і порадник. Тому що вчитися потрібно все-таки самостійно.

Німецька мова 8 клас Р.О. Кириленко 2008 рік (7 рік навчання) (Відповіді)

Послідовне вивчення німецької мови у попередніх класах мало б дати свої результати. Але, як це часто буває, з’явились непереборні обставини, що не дозволили вам належно засвоїти матеріал, і тому тепер, під час восьмого класу усе здається надто важким. Або ж ви почали вивчення тільки з цього класу? В такому випадку на допомогу вам готові домашні завдання з німецької мови 8 клас Р.О. Кириленко, що містить в собі не тільки правильні відповіді на усі завдання, включаючи контроль, а також скорочену і спрощену граматику, яка буде зрозумілою усім. Таким чином ГДЗ допоможе вам якісно підготуватись до своїх занять і не забути про основне.

Німецька мова 8 клас Н.П. Басай 2009 рік (7 рік навчання) (Відповіді)

Для тих восьмикласників, у яких виникають проблеми з вивченням німецької мови, є простий і зручний спосіб вирішення всіх проблем – безкоштовний освітній портал UKRead, на якому можна знайти безліч корисних посібників з різних предметів шкільної програми, в тому числі і розв’язки з німецької мови. У восьмому класі школярі ще не сподіваються на свої сили і, коли роблять уроки, часто звертаються за допомогою до батьків. Щоб позбавити батьків від обов’язку допомагати своїм дітям з уроками і в той же час підвищити рівень їх знань, прекрасно підійдуть готові домашні завдання з німецької мови 8 клас Н.П. Басай, розміщені на цій сторінці нашого порталу, та інші посібники з цього предмету. Розв’язники з німецької мови – це гарантія правильно виконаних завдань і прекрасна можливість добре підготуватися до роботи на уроці.

Німецька мова 8 клас Робочий зошит С.І. Сотникова 2014 рік (4 рік навчання) (Відповіді)

З Німеччиною у нашої нації доволі неприємні спогади, проте – це аж ніяк не привід не вивчати німецьку мову. Крім того, на нашому порталі ви знайдете неймовірну кількість корисних матеріалів, які допоможуть вам у поглинання граніту німецької науки. Серед них і посібник відповіді до робочого зошита німецької мови за 8 клас С.І. Сотникова, який зекономить ваш вільний час, а також допоможе вам покращити оцінки з цієї непростої дисципліни. Головне – не втрачайте пильність і пам’ятайте, що бездумне списування шкодить вашій майбутній кар’єрі, не менше, ніж повна відсутність будь-якої освіти.

Німецька мова 8 клас Тестовий зошит С.І. Сотникова 2016 рік (4 рік навчання) (Відповіді)

Будь-яка іноземна мова вимагає багато практики. Щоб вивчити мову треба мати велике бажання і прикладати багато зусиль. Особливо це стосується німецької мови. У порівнянні з багатьма мовами, німецька славиться складною граматикою. Однак, і з нею можна впоратись, а допоможуть Вам у цьому відповіді до тестового зошита з німецької мови за 8 клас С.І. Сотникова за 2016 рік. Вони неодмінно стануть у пригоді під час підготовки до перевірки знань. Виконавши завдання, учень зможе пересвідчитися у їх правильності, і повторити правила чи слова, у яких були допущені помилки. Вдосконалюйте свої знання з німецької мови разом із UKRead. Viel Glück!

Німецька мова 8 клас С.І. Сотникова 2008 рік (4 рік навчання) (Відповіді)

Домашні завдання з німецької мови задаються не тільки на основі нещодавно пройденого матеріалу, а й за матеріалами давно вивчених тем. Тому восьмикласникам часом важко пригадати необхідні правила і розібратися з виконанням домашніх вправ. Звичайно, можна запитати у однокласників або батьків. Але що робити в тому випадку, якщо однокласники зайняті, а батьки на роботі? Вихід є, причому, дуже простий – безкоштовний освітній портал UKRead, на якому будь-який бажаючий може знайти розв’язки з німецької мови і багато інших, корисних для школярів посібників. На цій сторінці нашого порталу розміщені готові домашні завдання з німецької мови 8 клас С.I. Сотникова. У цьому посібнику зібрані правильні відповіді та виконані вправи. Розв’язники з німецької мови допоможуть будь-якому восьмикласнику виконати домашнє завдання саме так, як воно було поставлено в підручнику, а також підготуватися до роботи на уроці і закріпити пройдений матеріал.

Німецька мова 8 клас Робочий зошит С.І. Сотникова 2016 рік (4 рік навчання) (Відповіді)

Як відомо, знання іноземних мов в умовах сучасності є необхідним критерієм на дорозі до успіху. Мало того, знання англійської мови вважається стандартом. Щоб бути конкурентоспроможним на ринку праці, необхідно знати хоча б ще одну іноземну мову. Німецька мова якраз може стати тією «родзинкою», яка буде відрізняти Вас від інших. У процесі навчання учні будуть виконувати різноманітного роду завдання, в тому числі і письмові. Для того, щоб впевнитись у правильності їх виконання, UKRead пропонує скористатися відповідями до робочого зошита з німецької мови (4-ий рік навчання) за 8 клас С.І. Сотникова за 2016 рік. Самоперевірка дасть змогу виправити неточності та ще раз повторити правила чи слова, у яких було допущено помилки.

Німецька мова 8 клас Н.П. Басай 2008 рік (4 рік навчання) (Відповіді)

Иногда при выполнении домашних заданий школьник заходит в тупик или просто тратит на сложные упражнения по немецкому языку и другим предметам почти все свое свободное время. Бывает и так, что даже взрослые не могут разобраться в задании и помочь своим детям. В таком случае на помощь придет бесплатный образовательный портал UKRead, на котором любой ученик сможет найти решебники по немецкому языку и полезные пособия по другим предметам школьной программы. На этой странице нашего портала представлены готовые домашние задания по немецкому языку 8 класс Н.П. Басай. Данное пособие станет прекрасным путеводителем восьмиклассникам и их родителям. Используя решебники по немецкому языку, школьнику будет легче разобраться с правилами правописания, подготовиться к диктантам, самостоятельным или контрольным работам, а также просто к работе на уроке.

Німецька мова 8 клас С.І. Сотникова 2016 рік (4 рік навчання) (Відповіді)

Одні кажуть, що німецьку мову легко вивчати тому, хто вивчав англійську мову. Інші ж кажуть, що, навпаки, німецька мова складніша. Однак, варто розуміти, що в будь-якому разі вивчення мови вимагає багато часу і зусиль. З готовими домашніми завданнями з німецької мови 8 клас С.І. Сотникова вивчення цього предмету не буде таким складним, а пояснення та наявність правильних відповідей зекономить Вам час при підготовці до уроків. Різні теми у підручнику будуть цікавими для ознайомлення та наповнені новою лексикою рівня А 2.1. Пориньте у світ німецької мови, а UKRead забезпечить Вас ресурсами, необхідними для навчання!

Німецька мова 8 клас М.M. Сидоренко, О.А. Палій 2008 рік (4 рік навчання) (Відповіді)

Восьмикласники копітко «гризуть граніт науки», вивчаючи математику, біологію, фізику, німецьку мову і багато інших предметів. Саме з німецькою мовою у багатьох школярів чомусь виникають проблеми. Через це на виконання домашніх завдань та підготовку до уроків школярам часом доводиться витрачати багато сил і часу. Щоб заощадити і час, і сили, пропонуємо скористатися допомогою освітнього порталу UKRead, на якому представлені розв’язники з німецької мови, а також інші, не менш корисні посібники з цього та інших предметів шкільної програми. На цій сторінці нашого порталу розміщені готові домашні завдання з німецької мови 8 клас М.М. Сидоренко, О.А. Палій, які стануть ідеальним варіантом вирішення всіх проблем з вивченням іноземної мови. Крім того, розв’язники з німецької мови допоможуть і батькам, які тримають під контролем рівень знань своїх дітей та перевіряють правильність виконання домашніх завдань.