Реферати з Іноземних мов — Безкоштовні реферати з Іноземних мов — Іноземні мови
 

Реферат з іноземної мови на тему: Навчання письма іноземної мови

В сучасній методичній літературі розрізняють письмо та писемне мовлення. Писемне мовлення — письмо в широкому розумінні терміна - це специфічний код мовленнєвої діяльності, кодування інформації з урахуванням графічного способу зв'язку. Писемне мовлення відрізняється від інших видів мовленнєвої діяльності не тільки своєю специфікою, але й ступенем розповсюдження його в побуті. Використання писемної мови вужче в порівнянні з усним мовленням.
В шкільних програмах з іноземних мов письмо визначали частіше як засіб, а не мету навчання. На різних ступенях навчання іноземних мов роль письма змінюється. Так, на початковому ступені реалізується мета оволодіння технікою письма, формування навичок, пов'язаних із засвоєнням звуко-буквених відповідностей. Вказані уміння необхідні для розвитку вмінь читання та усного мовлення...

Реферат з іноземної мови на тему: Michael Schumacher

Родился третьего января 1969 года в Рольф и Элизабет Шумахер. Семейство переезжает в город Kerpin-Манхейм, рабочем городке вблизи Кельна, Германия.
Именно там семья стала заниматься с картинга. Михаил, было всего четыре в свое время дали карт питание от старая газонокосилка двигатель своего отца.
С таким скромным началом стал чемпионом мира, начал карьеру. Картинг стал Семейным одержимость питается находчивости...