ГДЗ, Решебники и Ответы: Хімія 11 клас
 

Хімія – досить складний і специфічний предмет, розбиратися в тонкощах якого з кожним роком все складніше і складніше. У школярів не завжди виходить засвоїти деякі теми за той короткий час, який виділяє на них шкільна програма. Допомога батьків у цьому випадку малоймовірна, а наймати репетитора не кожному по кишені. Залишається єдиний вихід – розв'язки з хімії, велика колекція яких зібрана на безкоштовному освітньому порталі UKRead. Наприклад, залишившись на цій сторінці нашого сайту, будь-який одинадцятикласник може побачити готові домашні завдання з хімії 11 клас Н.М. Буринська. Цей посібник стане незамінним помічником при виконанні складних вправ і задач, при підготовці до самостійних і контрольних робіт. Розв'язки з хімії дозволить заощадити час на виконанні домашніх завдань і перевірці їх правильності.

Суперечки про користь і шкоду схожих ресурчів ведуться безперервно, але все більше школярів, батьків та вчителів переконуються в тому, що розв'язники надають неоціненну допомогу у вивченні різних предметів шкільної програми і зменшенні навчального навантаження. Не є в цьому відношенні винятком і така складна наука, як хімія. Щоб розібратися з усіма нюансами цієї науки, можна використовувати розв'язники з хімії, велика кількість яких зібрана на безкоштовному освітньому порталі UKRead. На цій сторінці нашого порталу представлені відповіді до тест-контролю з хімії 11 клас. У цьому посібнику будь-який одинадцятикласник зможе знайти докладні рішення вправ і задач з програми навчання. Розв'язки з хімії допоможуть школяру надолужити пропущений матеріал, засвоїти складні теми і підготуватися до роботи на уроках.

Справитися з домашніми завданнями з хімії може тільки той школяр, який добре знає цей предмет, особливості вирішення задач та рівнянь. Тому єдиний вихід при вирішенні складних вправ – це розв'язки з хімії, скористатися якими можна на безкоштовному освітньому порталі UKRead. Наприклад, на цій сторінці нашого порталу розміщені готові домашні завдання з хімії 11 клас Г.А. Лашевська. У цьому посібнику зібрано детально розписані рішення вправ з підручника даних авторів. Завдяки посібнику будь-який одинадцятикласник зможе не тільки списати з нього готові завдання (що не рекомендується), але і розібратися в способах вирішення найскладніших завдань і згадати матеріал, який вивчав раніше. Послідовність рішень в розв'язках з хімії викладена зрозуміло і детально, в них зможе розібратися навіть той, хто багато чого забув з вивченого матеріалу. Сьогодні до нього звертаються всі ті учні, хто вважає своїм обов'язком розібратися в складному матеріалі і отримати хороші оцінки в атестаті.

Останні два роки навчання в школі дуже важливі для будь-якого учня, адже оцінки, які вони отримують в десятому і одинадцятому класі, істотно впливають на оцінки в атестаті. Тому потрібно не тільки уважно слухати вчителя і не пропускати уроки, а й приділяти увагу виконанню заданого додому. Це стосується і такого складного предмета, як хімія. Щоб трохи полегшити навчальне навантаження, можна використовувати розв'язники з хімії, велика кількість яких зібрано на освітньому порталі UKRead. Наприклад, на даній сторінці нашого порталу можна побачити готові домашні завдання з хімії 11 клас Л.П. Величко. Відповідальний школяр, зробивши домашню роботу, може звіритися з посібником цього автора і підготуватися до роботи на уроці. Крім того, безкоштовні розв'язки допоможуть розібратися зі складним матеріалом і виробити практичні навички вирішення хімічних рівнянь і задач.

В одинадцятому класі навантаження на школярів доходить до межі, і для того, щоб справлятися з усіма уроками, які задають додому, потрібно дуже багато часу. Особливо важко справлятися із завданнями з точних наук, серед яких і хімія. Іноді при вирішенні хімічних задач школяр заходить в глухий кут і без сторонньої допомоги йому просто не обійтися. Однак помічників в такому складному предметі, як хімія, знайти дуже складно. Щоб полегшити це завдання, пропонуємо скористатися послугами безкоштовного освітнього порталу UKRead. На сторінках нашого порталу будь-який одинадцятикласник зможе знайти розв'язки з хімії та корисні посібники з інших предметів шкільної програми. Наприклад, на цій сторінці нашого порталу можна знайти готові домашні завдання з хімії 11 клас О.Г. Ярошенко. Цей посібник дозволить економити час на виконанні домашніх завдань та підготовці до уроків. Крім того, вони знадобляться в тому випадку, якщо треба буде розібратися в складній темі або вивчити пропущений матеріал.

ГДЗ (Решебник) Хімія 11 клас П.П. Попель, Л.С. Крикля (2011 рік)

Одинадцятий клас є вирішальним для школярів, і від того, яка буде успішність протягом усього навчального року, залежать оцінки в атестаті. Тому ставитися до занять кожен одинадцятикласник повинен з усією серйозністю і відповідальністю. Особливо це стосується точних і складних наук, серед яких і хімія. Щоб знання з хімії були дійсно повними, а часу на вивчення йшло якнайменше, пропонуємо скористатися допомогою безкоштовного освітнього порталу UKRead. На нашому порталі є розв'язки з хімії та інших шкільних предметів. Безпосередньо на цій сторінці нашого сайту розміщені готові домашні завдання з хімії 11 клас П.П. Попель, Л.С. Крикля. У посібнику зібрані рішення всіх задач і вправ з підручника цих авторів. Використовуючи ці та інші розв'язки з хімії, будь-який одинадцятикласник зможе швидко виконати домашню роботу і підготуватися до самостійної або контрольної роботи.