Безкоштовні готові домашні завдання (ГДЗ) з Геометрії для учнів 8-го класу на UKRead.Net
 

Геометрія 8 клас Тест-контроль О.М. Роганін 2008 рік (Відповіді)

Багато хто з нас не в захваті від геометрії. Таке ставлення до цієї дисципліни є цілком зрозумілим, адже на уроках цієї спадкоємиці математики потрібно і креслити, і вираховувати і рівняння розв’язувати і тригонометричними функціями оперувати. Словом, геометрія – це ще та морока. А якщо загадати про контрольні роботи – то взагалі і в депресію впасти можна. Щоб убезпечити наших клієнтів від подібної трагічної розв’язки, наш портал підготував для вас безліч корисних посібників та підручників, наприклад – відповіді до тест-контролю з геометрії за 8 клас Л.Г.Стадник, О.М. Роганін.

Геометрія 8 клас Збірник задач і контрольних робіт А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір 2016 рік (Відповіді)

«Бісектриса – це така криса, що бігає по кутам і ділить їх пополам», – такі вказівки не раз допомагали Вам під час розв’язання задач? Однак, у восьмому класі з’явиться ще чимало нових теорем та аксіом. Щоб добре їх запам’ятати, слід виконувати багато завдань, тобто закріплювати теорію на практиці. Звісно, що будуть задачі, які неможливо розв’язати без слушних вказівок. Для таких випадків UKRead пропонує Вам відповіді до збірника задач з геометрії за 8 клас А.Г. Мерзляк за 2016 рік. Учні більше не будуть сумніватися у правильності виконаних завдань, а батьки зможуть перевірити знання свого чада.

Геометрія 8 клас Комплексний зошит для контролю знань Л.Г. Стадник, О.М. Роганін 2010 рік (Відповіді)

Неоціненну допомогу у вивченні такого складного предмета, як геометрія, може надати портал UKRead, на якому можна знайти готові завдання з геометрії для учнів різних класів загальноосвітніх шкіл. Безпосередньо на цій сторінці представлений відповіді до комплексного зошита для контролю знань з геометрії 8 клас. Готові домашні завдання з геометрії допоможуть під час виконання домашніх робіт, підготовки до самостійних і контрольних робіт. На нашому сайті є багато посібників з геометрії та інших предметів, які можуть стати в нагоді під час навчального року. ГДЗ з геометрії стануть в нагоді не лише учням, а й їх батькам для перевірки домашнього завдання. Кожне рішення подано в цьому посібнику у вигляді красивої картинки. Ти можеш вибрати потрібну тобі вправу зі списку. Але не слід забувати, що користуватися такими книгами потрібно лише в тих випадках, коли ти самостійно не в силах розібратися з навчальним матеріалом. Всім відомо, що вчителі деколи задають дуже багато складних і незрозумілих вправ, з якими неможливо впоратися. У таких випадках для економії сил і часу можна скористатися готовими домашніми завданнями.

У загальноосвітніх школах програма вивчення геометрії у восьмому класі досить складна і під силу далеко не кожному школяреві. Водночас геометрія є одним з найважливіших предметів для тих, хто планує продовжувати свою освіту. Щоб зробити цей предмет більш зрозумілим і доступним, можна скористатися допомогою порталу UKRead, на якому нескладно знайти готові домашні завдання з геометрії для учнів різних класів та інші, не менш корисні посібники. Займаючись вдома, виконуючи домашні завдання, готуючись до самостійної або контрольної роботи, будь-який учень може скористатися посібником відповіді до підручника з геометрії 8 клас Г.В. Апостолова. У цьому посібнику все розписано абсолютно ясно і чітко. Завдяки ГДЗ онлайн з геометрії можна засвоїти покрокові схеми і викладення, які обов’язково стануть в нагоді надалі і дозволять школяреві довести свої дії до автоматизму.

Геометрія 8 клас А.П. Єршова, В.В. Голобородько, О.П. Крижановський, С.В. Єршов 2016 рік (Відповіді)

Восьмий клас геометрії познайомить учнів із багатьма новими теоремами, аксіомами та фігурами. Діти навчаться розв’язувати задачі із чотирикутниками, подібними трикутниками, многокутниками і прямокутними трикутниками. Допомагатиме їм у цьому посібник із готовими домашніми завданнями із геометрії 8 клас А.П. Єршова. Зрозуміло, що просто переписати вирішення завдань не дасть ніякої користі, адже головне навчитися самостійно їх виконувати. У посібнику подані розгорнуті відповіді завдань, тому учні матимуть приклад правильного опису задач та матимуть змогу перевірити своє домашнє завдання на помилки.

Геометрія 8 клас Г.П. Бевз, В.Г. Бевз, Н.Г. Владімірова 2008 рік (Відповіді)

Відповіді (ГДЗ) з Геометрії для 8 класу Г.П. Бевз, В.Г. Бевз 2008 рік

Готові домашні завдання з геометрії, представлені на порталі UKRead, стануть незамінним засобом в освоєнні програми шкільного курсу восьмого класу загальноосвітньої школи з геометрії. Вони обов’язково допоможуть не тільки школярам, а й тим батькам, які зацікавлені в отриманні їх дитиною повноцінних знань з цього складного предмету. На цій сторінці нашого сайту можна скористатися готові домашні завдання з геометрії 8 клас Г.П. Бевз. У посібнику зібрані докладні рішення найскладніших задач, які допоможуть добре підготуватися до самостійного або контрольної роботи, закріпити отримані матеріали, а також з честю і відмінними знаннями закінчити восьмий клас. Крім того, такі посібники з алгебри – це прекрасна можливість для восьмикласника надолужити пропущені теми, а його батькам – перевірити рівень знань школяра.

Геометрія 8 клас Підручник для класів з поглибленим вивченням А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2008 рік (Відповіді)

Бісові рівнобедрені трикутники не дають спати омріяних вісім годин? Надовго зависаєш над тим, щоб вирахувати необхідні кути? Хтось за тебе вирішив, що ти хочеш посилено займатись математикою? Відтепер будь спокійним, бо покращити знання можна з мінімальними затратами своєї життєвої енергії. З цим допоможуть готові домашні завдання з геометрії (поглиблений курс) 8 клас А.Г. Мерзляк. Вони як і будь-які книги, роблять розумного розумнішим, а дурного - дурнішим. Якщо ти бездумно списуєш - то врешті-решт, перестанеш розуміти, що таке медіана у трикутнику. Тож забудь про халяву, посібник даний тобі тільки для того, щоб покращити твої оцінки шляхом перевірки.

Геометрія 8 клас А.П. Єршова, В.В. Голобородько, О.П. Крижановський, С.В. Єршов 2011 рік (Відповіді)

Задачі з геометрії у восьмому класі часто бувають дуже складними і вимагають від учнів не тільки хороших знань, а й чимало часу. Щоб заощадити час на вирішенні домашніх завдань, можна скористатися допомогою порталу UKRead. На нашому порталі є не тільки готові домашні завдання з геометрії для різних класів, але й посібники з інших шкільних предметів. На початковому етапі вивчення геометрії програма з геометрії вважається учням важкою, та й потім вона весь час ускладнюється. Часом впоратися з вирішенням того чи іншого завдання не може навіть відмінник. Для цього можна скористатися посібником відповіді до підручника з геометрії 8 клас А.П. Єршова. У цьому посібнику зібрані всі правильні, а головне – докладні рішення домашніх завдань. Ці посібники з геометрії допоможуть заощадити масу часу на підготовку до уроків, самостійних і контрольних робіт, а також надолужити пропущений і закріпити пройдений матеріал.

Геометрія 8 клас О.С. Істер 2016 рік (Відповіді)

Шановний восьмикласнику, навіть якщо вершини многокутника не сусідні й «Піфагорові штани» тобі не личать, а многокутники не вписуються в коло, це не причина для смутку. Готові домашні завдання з геометрії 8 клас О.С. Істер на сайті UKRead допоможуть тобі осягнути всі таємниці програмного матеріалу, почувати себе впевнено у цій царині знань та йти в ногу зі своїм класом. Перед тобою вибір: списати завдання, які ти не зміг розв’язати самостійно або розглянути розв’язок і знайти помилку, щоб надалі її не повторювати. Геометрія древня наука, осягнути її премудрість тобі вкрай необхідно для успішного складання іспитів в старших класах. Посібник ГДЗ з геометрії 8 клас О. С. Істер допоможе зекономити твій час. А час, як відомо, неоціненний капітал.

Користь посібників, в яких зібрані готові домашні завдання з геометрії і які можна знайти на порталі UKRead, незаперечна. З їх допомогою можна без особливих проблем організувати дієвий самоконтроль при виконанні шкільних завдань з цього складного предмету. Крім того,Такі збірники з геометрії нададуть неоціненну допомогу при підготовці учнів восьмих класів до навчання у наступних класах. На цій сторінці нашого сайту представлений готові домашні завдання з геометрії 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський. Цей посібник призначений для того, щоб не витрачати багато часу на повторення теоретичних і практичних матеріалів з геометрії за минулий рік та для напрацювання навичок у вирішенні будь-яких, найскладніших та найбільш незрозумілих геометричних завдань. Такий посібник з геометрії – це гарна можливість підтягнути успішність і закріпити отримані на уроках знання.