Безкоштовні готові домашні завдання (ГДЗ) з Геометрії для учнів 10-го класу на Ukread.Net
 

Геометрія 10 клас Тест-контроль О.М. Роганін 2008 рік (Відповіді)

Якщо ви ходили в школу, то ви точно знаєте, як радіють діти, коли дізнаються, що вчитель захворів чи поїхав у відрядження і не зможе провести урок. А якщо ви ходили на уроки геометрії, то точно знаєте, що радість від подібних новин найбільшу свою силу має в тому класі, який волею випадку лишився без уроку геометрії. Звісно, ми проти того, щоб хтось бажав своїм вчителям хвороб, просто ми знаємо, що інколи хворі вчителі приносять дітям набагато більше щастя, ніж здорові. Проте, - це все жарти, і навіть, якщо вчитель за поважної причини пропустив заняття, ви маєте вивчити матеріал самостійно, адже навчаєтесь вт не для когось, а для себе. Наздогнати програму в такому випадку вам допоможуть посібники, які ви знайдете на нашому порталі, а на контрольних роботах незамінними помічниками стануть відповіді до тест-контролю з геометрії за 10 клас.

Геометрія 10 клас "Профільний рівень" Г.П. Бевз, Н.Г. Владімірова 2010 рік (Відповіді)

Навички самостійної роботи відіграють важливу роль у вивченні різних предметів шкільної програми. Особливо це стосується складних дисциплін, серед яких і геометрія. Цей предмет буде легше вивчати, якщо скористатися допомогою освітнього порталу UKRead, на якому будь-який бажаючий зможе знайти посібники з геометрії та інші, не менш корисні. На цій сторінці нашого сервісу представлені готові домашні завдання з геометрії "Профільний рівень" 10 клас Г.П. Бевз, Н.Г. Владімірова. Цей посібник стане гарною підмогою в самостійному систематичному повторенні пройденого матеріалу в зручному індивідуальному форматі, адже рівень знань у всіх різний і не завжди вдається встигати за ходом роботи на уроці в заповненому іншими учнями класі. Крім того, варто пам'ятати, що з допомогою посібника з геометрії якість знань буде незмінно підвищуватися. При додатковому розгляді детально викладених рішень з цього посібника для виконання самих складних геометричних завдань буде потрібно зовсім небагато часу.

У процесі вивчення геометрії в десятому класі викладачі, виходячи з кількості годин, відведених для цього предмета, найчастіше просто не в змозі повною мірою виробити в учнів навички, необхідні для якісного оперування різними геометричними поняттями, швидкого і правильного рішення закладених в програму завдань. У цьому випадку кращим помічником буде сайт UKRead, на сторінках якого розміщено посібники з геометрії та інших шкільних предметів. У тому випадку, якщо у школяра не виходить вирішити задані додому приклади і задачі, можна скористатися посібниками на сайті, наприклад, існують готові домашні завдання з геометрії 10 клас М.І. Бурда. У посібнику зібрані розгорнуті відповіді на задачі з книги цього автора. Особливо актуальні розв'язки з геометрії при вирішенні завдань на побудову і просторове мислення. Для цього і було розроблено даний навчальний посібник. Він містить докладний розбір і покрокове вирішення завдань на підставі геометричних теорем і аксіом, при цьому кожна задача підкріплена пояснюючим малюнками та схемами.

Навички практичної самостійної роботи є ключовою необхідністю не тільки для кожного школяра, але і для отримання подальшої освіти. Особливо важливу роль практичні навички відіграють у вивченні такого складного предмета, як геометрія. Щоб освоєння цієї дисципліни давалося легко, можна скористатися ГДЗ з геометрії, які представлені на сервісі UKRead. Ці посібники прийдуть на допомогу тим школярам, які бажають надолужити пропущені знання і закріпити нові теми, а також для тих, хто хоче добре підготуватися до самостійної або контрольної роботи. Один з таких посібників представлений на цій сторінці нашого сайту. Це відповіді до збірника задач з геометрії 10 клас А.Г. Мерзляк, які повністю відповідають завданням з підручника цього автора. Посібники з геометрії включають в себе розгорнуті рішення, що дозволяють не тільки перевірити правильність виконання домашніх завдань, а й перевірити рівень своїх знань.

Геометрія 10 клас О.Я. Біляніна, Г.І. Білянін Академічний рівень (Відповіді)

Вивчення геометрії в системі загальноосвітніх шкіл починається в середніх класах. Немає ніякого сумніву, що ця дисципліна є однією з найскладніших в шкільній програмі. Тому для розуміння важких тем найкраще скористатися допомогою порталу UKRead, на якому можна знайти посібники з геометрії та інших предметів. Щоб процес вивчення був більш доступний, пропонуємо використовувати готові домашні завдання з геометрії 10 клас О.Я. Біляніна. Цей посібник надасть неоціненну допомогу тим десятикласникам, які з якихось причин пропускали уроки, або тим, хто хоче добре підготуватися до майбутньої контрольної роботи. Крім того, посібник дозволить школярам перевірити правильність виконання домашніх завдань і заощадити масу часу на вирішенні складних і незрозумілих задач. Вони будуть корисні і батькам, які в будь-який момент зможуть перевірити рівень знань своїх дітей.