Безкоштовні готові домашні завдання (ГДЗ) з Географії для учнів 8-го класу на UKRead.Net
 

Біологія 8 клас Робочий зошит К.М. Задорожний 2016 рік (Відповіді)

Якщо у когось виникають сумніви з приводу доцільності вивчення певних предметів, то це точно не про біологію. Саме ця наука знайомить нас із природою, показує нам її різносторонність і неймовірну красу. Життя людини невіддільно пов’язане із природою, адже всі ми живемо в її оточенні, користуємось благами, які вона нам дарує. Людина також є частиною природи, і саме у восьмому класі діти будуть здобувати знання про організм людини. Щоб добре засвоїти навчальний матеріал учні будуть працювати не тільки із підручниками, але й будуть виконувати письмові роботи в зошитах. Щоб справитися добре із завданнями, UKRead рекомендує Вам відповіді до робочого зошита з біології за 8 клас К.М. Задорожний за 2016 рік. Вони можуть служити засобом перевірки під час виконання домашніх завдань, а також при підготовці до контрольних та самостійних робіт.

Географія 8 клас П.Г. Шищенко, Н.В. Муніч 2008 рік (Відповіді)

Прекрасний краєвид озера на палітурці заспокоює, а зміст підручника виводить з себе? «Порівняльна фізико-географічна характеристика ландшафтів України» вперто не вкладається в голову, а академік Вернадський схоже знущається з тебе? Не піддавайся на провокації, усе це цілком спокійно можна вивчити, якщо спробувати організувати себе і використовувати готові домашні завдання з географії 8 клас П.Г. Шищенко. Не варто думати, що там є відповіді на кожне твоє запитання, адже головне його завдання – полегшити тобі життя, а не покращити оцінки. За допомогою цього посібника ти зможеш перевірити усі свої завдання для самоперевірки, зрозуміти чи правильно ти засвоїв необхідний матеріал, накреслити важливі таблиці та графіки.

Географія 8 клас Тест-контроль О.В. Курносова 2011 рік (Відповіді)

Готові домашні завдання з географії та інші корисні посібники, представлені на безкоштовному освітньому порталі UKRead– це незамінна підмога в навчанні. Особливо корисні вони будуть у тому випадку, якщо у батьків немає часу щодня допомагати своїм дітям з уроками і контролювати правильність виконання домашніх завдань. Безпосередньо на цій сторінці нашого порталу розміщений відповіді до тест-контролю з георгафії 8 клас. Цей посібник допоможе школярам швидко розібратися з розташуванням континентів і країн, а також перевірити рівень своїх знань. Крім того, збірник з географії знадобиться в тому випадку, якщо знадобитися надолужити пропущений матеріал, розібратися зі складними темами, підготуватися до самостійних і контрольних робіт.

Географія 8 клас Ф.Я. Божинова, М.М. Кірюхін, О.О. Кірюхіна 2008 рік (Відповіді)

Мало хто вважає географію справді необхідним предметом. Так історично склалось, що мало кому вона насправді знадобилась у практичному житті. Хіба що для того, щоб бути ерудованою і загально розвинутою людиною, яка може підтримати будь-яку тему. Адже географія потрібна для того, щоб говорити про будь-яку сферу нашого життя: туризм, промисловість, економіку чи навіть соціальну структуру. Не згаснути благородним поривам до знань допоможе такий посібник, як готові домашні завдання з географії 8 клас І.Л. Дітчук, що ґрунтовно і доступно скорочує усі необхідні відомості з цілого курсу. Тут наявні інструкції до виконання практичних робіт, робіт з картами, контрольних запитань.

Географія 8 клас Л.М. Булава 2008 рік (Відповіді)

Досі не можеш повірити, що тобі треба знати хто такий Тутковський Павло і які були етапи формування географічних знань про Україну? Жаль, але саме з восьмого класу починається цей проблемний предмет, що вимагає від тебе геніальної пам’яті, вміння красиво малювати, аналізувати і відтворювати інформацію по типу папуги. Однак не обов’язково напружуватись, бо існує посібник готові домашні завдання з географії 8 клас Л.М. Булава. У ньому вміщені усі необхідні тобі знання з цілого класу у вигляді вже посортованих, значно скорочених відповідей на всі питання: будь це контрольні запитання, додаткові завдання чи просто основні відомості з параграфа. Також підручник допоможе тобі посортувати знання на потрібні і дріб’язкові.

Географія 8 клас В.Ю. Пестушко, Г.Ш. Уварова 2008 рік (Відповіді)

Прочитати параграф з географії зовсім не важко: великий чи малий, але це хоча б реально. Однак зовсім нереальним видається правильно зробити усі ті безкінечні практичні та творчі завдання, більшість з яких заводять у глухий кут своїми незрозумілими умовами. Коли часу обмаль, а фантазія вже у конвульсіях, рішення все ж є –  готові домашні завдання з географії 8 клас В.Ю. Пестушко. Тут доступно і просто пояснюється усе те, що хоче почути від вас вчитель. Тепер ти легко можеш знайти відповіді на будь-які запитання не залежно від їх складності. Навіть якщо це «значення сучасних електронних носіїв інформації для розвитку географії в Україні», ти все одно зможеш знайти єдину адекватну і цілком правильну відповідь.

Географія 8 клас Комплексний зошит для контролю знань В.Ф. Вовк, Л.В. Костенко 2012 рік (Відповіді)

Географія як предмет шкільної програми, по силам далеко не кожному учневі. Адже потрібно запам’ятати розташування континентів і країн, океанів, морів та річок, безліч географічних назв та багато іншого, а також навчитися виконувати різні практичні завдання. А вже у восьмому класі навантаження таке, що легко можна заплутатися! І ось тут на допомогу прийде безкоштовний освітній портал UKRead. На нашому порталі представлені готові домашні завдання з геометрії та корисні посібники з інших предметів шкільної програми. Безпосередньо на цій сторінці розміщені відповіді до комплексного зошита географія 8 клас. Цим посібником зовсім не обов’язково користатися постійно. Новий матеріал стане зрозумілим вже через кілька днів, а далі можна буде без труда справлятися з аналогічними завданнями. Посібники з географії – це гарний спосіб тренувати пам’ять і мислення, який допомагає розібратися у всіх тонкощах предмету. І не варто думати, що це «посібник для ледачих і недбалих»! Це просто один з можливих способів навчання.

Географія 8 клас Зошит для практичних робіт О.Г. Стадник 2012 рік (Відповіді)

Решебник з географії для 8 класу – мандрівка у країну знань!Вивчення географії – це захоплюючий процес, який не втомлює, а лише викликає цікавість. Натомість контрольні роботи та різного роду перевірки вимагають багато зусиль і часу, адже так хочеться мати високий бал із улюбленого предмета. Сьогодні виконання домашніх завдань можна значно спростити, скориставшись решебником для зошита з практичних робіт з географії 8 класу автора О.Г. Стадник. Ви не тільки зекономите свої зусилля та час, а й отримаєте нові знання, які обов’язково вам згодяться в житті. Адже хтозна, куди вас закине життя, тому орієнтуватися в життєвих «просторах» потрібно вміти добре. Тепер вам ніякі труднощі не страшні, адже під рукою – надійна скарбничка правильних відповідей в вигляді ГДЗ.

Географія 8 клас Зошит-практикум Г.В. Думанська 2010 рік (Відповіді)

У посібнику відповіді до практикуму з георгафії 8 клас Г.В. Думанська, розміщеному на безкоштовному освітньому порталі UKRead, докладно розібрані вправи та завдання з підручника цього автора. Посібник в першу чергу призначений для батьків, які бажають допомогти своїй дитині у вивченні предмета. Завдяки таким посібникам з географії батьки зможуть не тільки перевірити, чи правильно виконано домашнє завдання, порівнявши відповіді, але і в разі необхідності розібрати рішення складних задач. Працюючи з збірником з географії, школяр навчиться виконувати найскладніші вправи і зможе готуватися до роботи на уроках. Крім того, готові домашні завдання з географії допоможуть надолужити пропущений матеріал, перевірити рівень знань і розібратися у незрозумілих темах. На нашому порталі можна знайти і корисні посібники з інших предметів шкільної програми.

Географія 8 клас Зошит для практичних робіт О.Г. Стадник 2016 рік (Відповіді)

Географія – надзвичайно цікавий предмет, що може ознайомити учнів з цілим світом. Зокрема у восьмому класі діти вивчатимуть природні умови і ресурси України, закономірності їх поширення на території нашої країни, а також особливості населення України і світу. Допомагатимуть у кращому засвоєнні матеріалу практичні роботи. Учні зможуть відчути себе справжніми дослідниками. Щоб виконати ці роботи на найвищому рівні, можна звернутися за допомогою відповідей до зошита для практичних робіт з географії за 8 клас О.Г. Стадник за 2016 рік. Самоперевірка та слушні вказівки ще нікому не завадили. Вирушайте у подорож географією разом із UKRead!