Безкоштовні готові домашні завдання (ГДЗ) з Біології для учнів 8-го класу на UKRead.Net
 

Біологія 8 клас С.В. Межжерін, Я.О. Межжеріна 2008 рік (Відповіді)

Розв’язки з біології та інших предметів шкільної програми – це гарантія хороших знань і можливість заощадити час на домашніх роботах. Велика кількість цих та інших корисних посібників можна знайти на сторінках безкоштовного освітнього порталу UKRead. Безпосередньо на цій сторінці нашого порталу представлені готові домашні завдання з біології 8 клас С.В. Межжерін. В цьому посібнику є докладні відповіді з поясненнями, кожна з відповідей абсолютно правильна, оскільки всі розв’язки з біології та інші посібники перевіряються кваліфікованими співробітниками порталу. Ми розуміємо, що деякі школярі використовують їх для списування відповідей і не вітаємо цього. Наші посібники призначені для перевірки правильності виконання завдань та підготовки до роботи на уроках, а також для напрацювання корисних практичних навичок.

Біологія 8 клас Н.В. Запорожець, С.В. Влащенко 2008 рік (Відповіді)

Підручник з симпатичним колібрі на палітурці доводить тебе до сказу? Досі не можеш зрозуміти, яким чином переміщаються найпростіші? Сам відчуваєш, що з вивченням зоології стаєш більше схожий на бліду безтілесну амебу? Не треба впадати у паніку, адже існують готові домашні завдання з біології 8 клас Н.В. Запорожець. За допомогою нього ти не просто зможеш зменшити кількість часу, який витрачаєш на кожен параграф, але й якісно підготуватись до підсумкових контрольних робіт. Кожен розділ дбайливо скорочений, усі основні і точно потрібні відомості представленні у вигляді коротких чітких абзаців. Нічого зайвого, лише те, що необхідно для достатніх оцінок.

Біологія 8 клас Тест-контроль А.Ю. Іонцева 2010 рік (Відповіді)

Концепція роботи безкоштовного освітнього порталу UKRead – посильна допомога учням загальноосвітніх шкіл. Ця допомога полягає в наданні вільного доступу до різних посібників з біології, а також з інших предметів шкільної програми. Подібні посібники дозволяють отримати більш повні знання і відчувати себе впевнено на уроках, контрольних роботах і ДПА. Безпосередньо на цій сторінці нашого сайту представлені відповіді до тест-контролю з біології 8 клас. Тест-контроль – це найкраща для восьмикласників можливість запам’ятати відповіді на найважливіші запитання з цього предмету. Крім того, за допомогою розв’язників з біології можна заощадити час на виконанні домашніх завдань, на підготовці до практичних і контрольних робіт на уроках.

Біологія 8 клас Комплексний зошит для контролю знань Т.С. Котик, Д.В. Леонтьєв, О.В. Тагліна 2011 рік (Відповіді)

Розв’язки з біології та інші посібники з цього цікавого, але для деяких школярів складного предмету, призначені не для бездумного списування школярами відповідей, а для перевірки ними своїх знань. У восьмому класі батьки вже рідко перевіряють у своїх дітей уроки і не допомагають їм зі складними завданнями. Щоб восьмикласнику не потрібно було звертатися за допомогою до батьків або однокласників, можна скористатися матеріалами, представленими на безкоштовному освітньому порталі UKRead. На нашому порталі школярі зможуть знайти кращі розв’язники з біології та інших предметів шкільної програми. Безпосередньо на цій сторінці нашого сайту можна використовувати відповіді до комплексного зошиту з біології 8 клас Т.С. Котик. В цьому посібнику можна знайти всі необхідні матеріали для виконання домашніх завдань та підготовки до уроків, а також для закріплення пройденого матеріалу і підготовки до лабораторних та контрольних робіт.

Біологія 8 клас Т.І. Базанова, Ю.В. Павіченко, О.Г. Шатровський 2008 рік (Відповіді)

Якщо тобі важко давалась ботаніка, то жаль засмучувати, але цього року буде аж ніяк не легше. Ти не знаєш тип травної системи у плоских червів? Не відаєш чи існують взагалі кісткові риби? До такого нас життя не готувало. Однак вихід все ж. Замість того, щоб довго вдивлятись у малюнки черв’яків та розрізи риб на 500 сторінок – працюй з посібником готові домашні завдання з біології 8 клас Т.М. Базанова. Кожен розділ книги представлений тут у скороченому вигляді буквально абзацом. Звісно, таким чином ти не будеш готовим відповісти на будь-яке запитання вчителя, але хоча б швидко повторити основні моменти перед контрольною встигнеш. Це у випадку, якщо ти не біологічний клас. А якщо це так – молись і вчи все від палітурки до палітурки!

Біологія 8 клас В.В. Серебряков, П.Г. Балан 2008 рік (Відповіді)

На нашому порталі зібрана велика колекція безкоштовних розв’язників, серед них є лабораторні роботи з біології. Ми впевнені, що освітній портал UKRead допоможе школярам в освоєнні цієї цікавої, але іноді достатньо складної науки. Для свідомих школярів розв’язки з біології та інших предметів шкільної програми – це відмінна можливість перевірити рівень своїх знань, надолужити пропущений матеріал, розібратися зі складними темами і підготуватися до лабораторної, практичної, самостійної або контрольної роботи. Безпосередньо на цій сторінці нашого сайту можна скористатися посібником готові домашні завдання з біології 8 клас В.В. Серебряков, П.Г. Балан. Ми розуміємо, що багато школярів заходять на подібні сайти для того, щоб просто бездумно списати домашню роботу. Мабуть, це справа кожного, але потрібно пам’ятати, що від цього, з часом, утворюються прогалини в знаннях і з’являється відставання з усіх шкільних предметів.

Біологія 8 клас Зошит для лабораторних робіт І.В. Олійник 2014 рік (Відповіді)

На нашому порталі представлені розв’язки з біології для учнів усіх класів загальноосвітніх шкіл, а також корисні посібники з інших предметів шкільної програми. Кожен посібник повністю збігається з навчальною програмою, оскільки ми уважно стежимо за нововведеннями і вчасно вносимо відповідні зміни, додаємо нові посібники, як тільки вони виходять у світ. Безпосередньо на даній сторінці порталу UKRead представлені готові лабораторні роботи з біології 8 клас І.В. Олійник. У цьому посібнику є безліч корисного, а головне – зрозумілого матеріалу, який дозволить напрацювати практичні навички та отримати необхідні теоретичні знання для швидкого і правильного виконання домашніх завдань, практичних і лабораторних робіт. Крім того, розв’язники з біології стануть відмінною допомогою в тому випадку, якщо знадобиться без сторонньої допомоги розібратися зі складною темою або надолужити пропущений матеріал.

Біологія 8 клас Зошит для лабораторних робіт Т.К. Вихренко 2013 рік (Відповіді)

Якщо в молодших класах батьки успішно допомагали своїм діточкам писати диктанти або вирішувати задачки з математики, то в восьмому класі вже не кожен батько впорається з домашнім завданням свого чада. В цьому випадку на допомогу може прийти безкоштовний освітній портал UKRead, на якому будь-який восьмикласник без зусиль знайде потрібні йому розв’язки з біології та з інших предметів шкільної програми. Якщо ви залишитеся на цій сторінці нашого порталу, то зможете використати для своїх потреб готові лабораторні роботи з біології Т.К. Вихренко 8 клас. Цей посібник стане прекрасним помічником при вивченні складних тем та підготовці до роботи на уроках. Крім того, розв’язники з біології допоможуть розібратися зі складними практичними і теоретичними завданнями, перевірити правильність виконання домашнього завдання і надолужити пропущені матеріали.

Біологія 8 клас Робочий зошит А.С. Вихренко 2012 рік (Відповіді)

Решебник до біології — таємниця відмінних оцінокПриродничі науки є дуже цікавими, але досить складними. Відповіді до робочого зошита з біології А.С. Вихренко для 8 класу допоможуть учню по-справжньому зрозуміти біологію. ГДЗ оформлено дуже зручно. Готові завдання подано на сторінках, що відповідають сторінкам зошита. Посібник містить опорні конспекти, пояснення термінів та розв'язані самостійні роботи. Чому відмінники користуються відповідями до робочого зошита А.С. Вихренко

Вивчаємо тваринний світ разом з відповідями до біологіїСвіт, який нас оточує, наповнений таємницями і загадками. Чимало природних секретів і досі не розгадано – до прикладу, океан досліджений тільки на 4%. Проте те, що науковці та вчені вже змогли вивчити, навчальна програма пропонує і Вашій увазі. У 8 класі основна тема – тваринний світ, про який легко і цікаво буде дізнаватись разом з відповідями до робочого зошита з біології для 8 класу Т.С. Котик, О.В. Тагліна. Школа пропонує восьмикласникам 12 тем про птахів, плазунів, ссавців та інших видів, а ми – рішення до завдань теоретичного і практичного плану.