Безкоштовні готові домашні завдання (ГДЗ) з Алгебри для учнів 8-го класу на UKRead.Net
 

Алгебра 8 клас Тест-контроль О.І. Каплун 2008 рік (Відповіді)

Вивчення алгебри та геометрії у 8-му класі - дуже непросте заняття, яке під силу далеко не кожному школяреві. Адже вчитель всього за сорок п’ять хвилин повинен доступно і зрозуміло викласти нову тему, повторити пройдений матеріал і підготувати клас до виконання домашнього завдання. У таких умовах учням та їх батькам просто не обійтися без допомоги порталу UKRead, на якому є готові домашні завдання з алгебри, геометрії та інших предметів. На цій сторінці нашого сайту представлені відповіді до тест-контролю з алгебри 8 клас, які допоможуть розібратися з рішенням складного прикладу або завдання, підготуватися до наступного уроку, перевірити правильність виконання домашнього завдання і заощадити багато часу. ГДЗ онлайн з алгебри та геометрії не є повною копією відповідей, а надає кілька варіантів рішень для того, щоб дати учню можливість самому визначити "свій шлях". Готові домашні завдання з алгебри стануть в нагоді не тільки школярам, а й їх батькам, які бажають перевірити рівень знань своїх дітей.

Алгебра 8 клас Комплексний зошит для контролю знань Л.Г. Стадник, О.М. Роганін 2009 рік (Відповіді)

Для підготовки своєї роботи на уроках вчитель найчастіше користується спеціальними матеріалами, а для домашніх завдань - робочими зошитами для учнів. Досить часто завдання і приклади з цих матеріалів вони використовують для складання завдань самостійних і контрольних робіт. Для того, щоб восьмикласникам було легше подужати роботу в класі і вдома, пропонуємо скористатися допомогою порталу UKRead. На цій сторінці нашого сайту розміщений дуже корисний посібник - відповіді до комплексного зошита з алгебри 8 клас. Готові домашні завдання, зібрані в цьому посібнику, дозволять школярам та їх батькам заощадити час на перевірці правильності розв’язків завдань. ГДЗ онлайн будуть незамінними і в тому випадку, якщо буде потрібно підготуватися до контрольної роботи або розібратися зі складним матеріалом.

Алгебра 8 клас Збірник задач і контрольних робіт А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір 2016 рік (Відповіді)

Алгебра восьмого класу повна формул, рівнянь та задач. Необхідно мати наснагу і терпіння, щоб засвоїти увесь матеріал. UKRead полегшить учням життя, на сайті можна знайти відповіді до збірника задач і контрольних робіт з алгебри 8 клас А.Г. Мерзляк, що містять чіткі та зрозумілі вказівки для вирішення кожної, навіть найскладнішої задачі. За допомогою цього методичного посібника учні не тільки виконають завдання на «відмінно», а й зрозуміють, у який спосіб вони вирішуються та в майбутньому вже самостійно зможуть виконати завдання із вищим рівнем складності. Відповіді, однак, можуть використовувати не тільки школярі, а й батьки, щоб перевірити чи добре справляється дитина із домашнім завданням.

«Алгебра, щедра, вона часто дає більше, ніж у неї просять», цитують Ж. Л. Д’Аламбера автори підручника «Алгебра 8 клас» Г.П. Бевз, В.Г. Бевз. Дорогі восьмикласники, якщо досі Вам були відомі тільки раціональні числа, цілі вирази і лінійні рівняння, то у восьмому класі Ви опануєте дійсні числа, раціональні вирази і квадратні рівняння. Цей підручник вмістив в собі близько півтори тисячі завдань для виконання. Перевірити кожне допоможе посібник з готовими домашніми завданнями з алгебри 8 клас Г.П. Бевз, В.Г. Бевз, який вже опублікований і готовий допомогти учням впоратися з будь-яким завданням. Блискуче опанування цим предметом у восьмому класі стане хорошою стартовою площадкою для успішного складання іспитів і в подальшому – прямою дорогою для вступу до ВУЗу.

Алгебра 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський 2008 рік (Відповіді)

Система освіти для 8-класників вимагає особливого рівня знань з багатьох дисциплін. Не відрізняється легкістю програма з алгебри. Вона насичена новими формулами і поняттями, рішенням нерівностей і рівнянь різного рівня складності. Для того, щоб краще засвоїти матеріал, ми пропонуємо допомогу порталу UKRead. На цій сторінці ви знайдете готові домашні завдання з алгебри 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський. У книзі вирішуються завдання, що мають одну або дві змінних, складаються і віднімаються дроби, приводяться докладні рішення прикладів, рівнянь та задач. Вона допомагає краще вивчити правила і формули, освоїти нові матеріали і закріпити пройдене раніше. Весь освітній процес з алгебри заснований на вивченні нового матеріалу і повторенні тем, які були актуальними у попередніх класах. Не опанувавши якусь тему у попередньому навчальному році або в минулій чверті, учень може скористатися нашим сайтом, перевірити свої знання і заощадити час на виконанні домашніх завдань.

Алгебра 8 клас О.Я. Біляніна, Н.Л. Кінащук 2008 рік (Відповіді)

Вже перші дні навчання у 8-му класі змушують школярів відчути велике навантаження і всю серйозність освітнього процесу. Хоча й важко після тривалих літніх канікул втягуватися в шкільне життя, не варто пропускати заняття, особливо якщо це алгебра. А розібратися з важкою або незрозумілою темою вам завжди допоможе портал UKRead, на якому представлена велика кількість ГДЗ з алгебри. Як би там не було, але алгебру потрібно знати, оскільки дуже ймовірно, що ці знання знадобляться і в дорослому житті. Щоб було легше перевіряти свої знання, існують готові домашні завдання з алгебри 8 клас О.Я. Біляніна. У цій книзі є докладні вирішення всіх прикладів і задач, а їх правильність не викликає ніяких сумнівів. Готові домашні завдання з алгебри - це відмінна можливість перевірити правильність виконання домашніх завдань, розібратися в пропущених темах і підготуватися до контрольних робіт.

Алгебра 8 клас Г.П. Бевз, В.Г. Бевз 2008 рік (Відповіді)

Весь процес отримання знань з алгебри у 8-му класі базується на вивченні нових тем і повторенні пройденого матеріалу, який вивчався у попередніх класах. Пропустивши якусь тему, учень повинен розбиратися в ній самостійно, інакше наступні теми йому складно буде зрозуміти. Для того, щоб освоїти пропущену тему самому і не вдаватися до допомоги батьків або репетиторів, пропонуємо скористатися допомогою порталу UKRead. На цій сторінці нашого сайту представлені готові домашні завдання з алгебри 8 клас Г.П. Бевз, які стануть хорошою допомогою при виконанні домашніх завдань, закріпленні отриманих знань та підготовці до самостійних і контрольних робіт. Вони також допоможуть і батькам, що бажають оцінити рівень знань своїх чад.

Алгебра 8 клас О.С. Істер 2008 рік (Відповіді)

На цій сторінці порталу UKRead представлені готові домашні завдання з алгебри 8 клас О.С. Істер. Вони допоможуть підготуватися до самостійної або контрольної роботи, розібратися зі складними темами і перевірити рівень своїх знань, що дуже важливо для хороших показників протягом усього року. Крім того стануть в нагоді не тільки школярам, а й їхнім батькам, які зможуть всього за кілька хвилин перевірити правильність виконання домашнього завдання. Кожне рішення подано у розгорнутому і зрозумілому вигляді. Ти можеш вибрати потрібний тобі приклад чи задачу, подивитися рішення або відповідь. Але не слід забувати, що користуватися ним бажано тільки в тих випадках, коли ти не в силах самостійно розібратися зі складним або незрозумілим навчальним матеріалом. Всім добре відомо, що вчителі іноді задають дуже багато прикладів, рівнянь і задач, з якими неможливо впоратися. У таких випадках для економії часу і сил можна теж скористатися завданнями на нашому порталі.

Кожен матеріал з алгебри має бути закріплений перевіркою знань. Для цього школярам задають домашні завдання, проводять самостійні та контрольні роботи. Щоб отримати кращу оцінку, ми рекомендуємо скористатися допомогою порталу UKRead. Щоб полегшити життя і покращити самопочуття існують відповіді до збірника задач з алгебри 8 клас А.Г. Мерзляк. У цій книзі зібрані правильні та докладно розписані відповіді до прикладів та задач. Завдяки ним учні отримують можливість краще підготуватися до самостійних та контрольних робот, а їх батьки можуть швидко перевірити правильність виконання домашніх завдань. Також стануть у нагоді та допоможуть надолужити матеріал і тоді, коли з якихось причин школяр пропустить декілька уроків.

Алгебра 8 клас О.С. Істер 2016 рік (Відповіді)

Якщо дроби не додаються, графіки не вдаються, а корені не знаходяться – не розчаровуйтесь! Готові домашні завдання з алгебри 8 клас О.С. Істер допоможуть Вам. Саме у цьому методичному посібнику знайдуться відповіді на всі Ваші запитання. Виконання домашньої роботи не захочеться відкладати на потім, адже пояснення кількох прикладів і задач дозволить Вам самостійно та швидко справлятися з рештою завдань. Алгебра восьмого класу – важливий предмет, бо всі здобуті знання стануть фундаментом для подальшого її вивчення у наступних класах. З посібником Ви будете відчувати себе впевнено, а опанування дробів, графіків та коренів стане для Вас легким завданням!