Готові домашні завдання (ГДЗ) для учнів з 1 по 11 клас » Сторінка 9
 

Русский язык 9 класс Г.А. Михайловская 2009 (ответы)

Бесплатные решебники по русскому языку и другим предметам школьной программы, представленные на образовательном портале UKRead, стали неотъемлемой частью обучения учеников разных классов. Именно в них можно найти то, что иногда так нужно школьникам. Пособия по русскому языку подробно разъясняют каждый шаг выполнения упражнений. Поэтому, используя онлайн пособия, ученик не только ничего не упустит, но и улучшит свои практические навыки. На этой странице нашего портала размещены готовые домашние задания по русскому языку 9 класс Г.О. Михайловская. Это пособие даст возможность любому желающему разобраться с многообразием правил и исключений в русском языке. Используя бесплатные решебники по русскому языку, школьники могут готовиться к работе на уроках и диктантам, закреплять пройденный материал, а их родители – контролировать уровень знаний своих детей.

Популярность решебников по русскому языку и другим предметам общеобразовательной школы неуклонно растет. Причем, как показывает практика, ими пользуются не только ученики со слабыми знаниями и те, кто не желает тратить время на самостоятельные размышления, но и отличники, которым либо не хватает времени на выполнение домашних заданий, либо они самостоятельно изучают пропущенные темы. Пособия по русскому языку и другие полезные пособия можно найти на страницах бесплатного образовательного портала UKRead. Непосредственно на этой странице нашего портала представлены готовые домашние задания по русскому языку 9 класс А.Н. Рудяков, Т.Я. Фролова. С помощью этого пособия можно не только разобраться в алгоритме выполнения того или иного упражнения, но и проверить его правильность, а также найти ошибки и своевременно их исправить. Кроме того, это прекрасная возможность подготовиться к диктанту или просто к работе на уроке.

Українська мова 9 клас Тест-контроль С.В. Ламанова, Н.І. Черсунова 2010 рік (Відповіді)

Сучасна шкільна програма за 9 клас дивує своєю насиченістю, а обсяг і складність домашніх завдань приводить у шок навіть батьків. Щоб приділити усім предметам достатньо уваги та ідеально виконати вправи, часом учневі доводиться витратити весь вільний час, що позначається на здоров’ї. Тому більшість школярів віддає пріоритет тим предметам, які їм знадобляться в подальшому житті, зокрема українській мові, вивчаючи її з допомогою освітнього порталу UKRead посібники з різних предметів шкільної програми. Наприклад, на цій сторінці нашого сайту представлені популярні у дев’ятикласників відповіді до тест-контролю з української мови та літератури 9 клас. Даний посібник розроблений у вигляді розв’язків з української мови, дозволяє якісно і оперативно виконувати завдання вдома, отримуючи за них гарні оцінки в класі, і приділяючи більше часу іншим дисциплінам.

Українська мова 9 клас С.Я. Єрмоленко, В.Т. Сичова 2009 рік (Відповіді)

Основною складністю у вивченні української мови є безліч складних правил, і така ж сама безліч винятків з цих правил, вивчення яких дуже часто заганяє у глухий кут навіть відмінників. Уникнути незручних ситуацій для школяра з правилами української мови, придбати додаткову впевненість на уроках допоможуть розв’язки з української мови з безкоштовного освітнього порталу UKRead. Зокрема на цій сторінці нашого порталу представлені готові домашні завдання з української мови 9 клас С.Я. Єрмоленко. Також посібник з української мови для 9 класу зможе замінити ряд занять з репетитором та допомогу батьків. Вони дадуть відповіді на виниклі питання, зможуть допомогти з синтаксисом і пунктуацією.

Українська мова 9 клас О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнецов 2009 рік (Відповіді)

Готові домашні завдання з української мови 9 клас О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнєцов, представлені на цій сторінці нашого порталу, стануть в нагоді для самоперевірки у виконанні складних домашніх завдань. Адже ми ж знаємо, що чим частіше і більше школяр буде зустрічати правильні варіанти застосування правил на практиці, тим швидше і вірогідніше він зможе засвоїти їх. Як результат, він буде впевненіше відчувати себе на контрольних, самостійних і практичних роботах. Посібники з української мови, які можна знайти на безкоштовному освітньому порталі UKRead, сприяють кращому і легшому засвоєнню основних правил. Учні, які прагнуть отримати максимальні знання, з легкістю поєднають теорію з практикою. За допомогою розв’язків з української мови школярі зможуть з успіхом освоїти вивчення мови, що відкриє перед ними можливість вступу в хороший ВИШ або технікум.  

Все, що вам потрібно, це розв’язки з української мови та інші корисні посібники, велика кількість яких розміщена на безкоштовному освітньому порталі UKRead. На цій сторінці нашого порталу представлені готові домашні завдання з української мови 9 клас Н.В. Бондаренко, за допомогою яких ваші муки перетворяться на приємне творче проведення часу. Використовуючи розв’язки з української мови, ви не просто скоротите витрачений час на виконання домашнього завдання, ви отримаєте впевненість у правильності зробленої роботи. Нинішні посібники для дев’ятих класів є цілими «енциклопедіями», що увібрали у себе неосяжні простори корисної інформації. Але, далеко не всім дев’ятикласникам під силу зрозуміти, а ще й розібратися в цій інформації. Саме для таких учнів створені ці розв’язки.

Українська мова 9 клас В.В. Заболотний, О.В. Заболотний 2009 рік (Відповіді)

Система розв’язків, якою можна безкоштовно скористатися на освітньому порталі UKRead – чудовий тренінг. Вона виключає ймовірність допущення безглуздих помилок в домашньому завданні, одночасно дозволяючи аналізувати правильність виконання. Завдяки посібнику готові домашні завдання з української мови 9 клас В.В. Заболотний та іншим посібникам з української мови, школяр придбає впевненість і швидше засвоїть матеріал. Батькам не варто сумніватися в користі цього та інших посібників. Практичний підхід у навчанні, заснований на конкретних прикладах рішень, тільки підкріпить теоретичні знання. Навчання в старших класах зазвичай поєднується з паралельною підготовкою до випускних іспитів. До того ж доводиться готуватися до вступу до ВИШу.

Українська мова 9 клас М.І. Пентилюк, І.В. Гайдаєнко, А.І. Ляшкевич, С.А. Омельчук 2009 рік (Відповіді)

Учням просто необхідно освоїти ази грамотного викладу саме в школі, адже статистика ілюструє, що якщо в шкільному підлітковому віці основи правильного викладу тексту не були закладені, то при подальшому навчанні осягнути всі аспекти буде значно важче. Тому українській мові необхідно приділити особливу увагу. Краще засвоїти знання допоможуть посібники з української мови, розміщені на безкоштовному освітньому порталі UKRead. Безпосередньо на цій сторінці нашого порталу представлені готові домашні завдання з української мови 9 клас М.І. Пентилюк, А.І. Ляшкевич. Цей посібник складений фахівцями і полегшить працю над домашніми завданнями. Крім того, якщо за непередбачуваними обставинами, наприклад, через хворобу, школяр пропускає матеріал, то ГДЗ допоможуть самостійно розібратися з пропущеною темою. Навіть якщо просто переписувати звідти завдання, запам’ятовуються правила написання, пунктуація і орфографія, а, відповідно, зростає і грамотність. Водночас, це помічник для батьків, адже їм необхідно перевіряти виконану роботу учня.

Фізика 9 клас Зошит для лабораторних робіт О.О. Мозель, Л.П. Александрова 2014 рік (Відповіді)

Фізика - цікавий і потрібний предмет, з цим важко посперечатися. Не можна нічого сказати і проти того, що він під силу далеко не всім. Одні учні можуть добре впоратись з теорією, інші - краще діють під час практичних робіт, деякі - на відмінно виконують і те і інше. Але ж є і такі творчі натури, які взагалі не можуть поладнати з фізикою. Щоб виправити це, наш сайт пропонує тобі неймовірну кількість різноманітних підручників і посібників з цього предмета. Один з них - відповіді до зошита для лабораторних робіт з фізики 9 клас О.О. Мозель - допоможе тобі легко виконувати лабораторні роботи і бути впевненішим на практичних заняттях. Користуючись допомогою нашого порталу ти зможеш перебороти свою ненависть до фізики, а може - навіть полюбиш її.

Щоб підготуватися до уроків з фізики, потрібно перерити просто кіпу книг та різноманітних підручників, але навіть незважаючи на це, результат інколи залишає бажати ліпшого. Ситуація не з приємних, чи не так? Щоб не витрачати безмежну кількість часу, використовуйте відповіді до комплексного зошита з фізики 9 клас Ф.Я. Божинова. З цим посібником твоє навчання тсане набагато простішим і займатиме всього кілька годин в тиждень.