ГДЗ (Решебники) » Сторінка 9
 
Відповіді (ГДЗ) з Літературного читання для 4 класу О.Я. Савченко 2015 рік

Часто батьки школярів думають, що літературне читання – це ті ж самі уроки читання за букварями і читанками тільки для дітей після 1-2 класу. Таке несерйозне ставлення до дисципліни є помилковим, адже літературне читання – це не просто предмет шкільної програми, це мистецтво. Мистецтво володіння словом, його розуміння, його сприйняття. Саме літературне читання виховує у людях справжні моральні цінності, закріплює вічні парадигми буття, закладенні в свідомість дітлахів їхніми батьками. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина опанувала це мистецтво повністю, подаруйте їй готові домашні завдання з літературного читання за 4 клас О.Я. Савченко.

Відповіді (ГДЗ) до робочого зошита з Німецької мови для 4 класу С.І. Сотникова, Г.В. Гоголєва 2015 рік

Німецька мова, на перший погляд, зовсім не милозвучна. Такий стереотип породжує багато жартів та кумедних відеороликів, де звучання німецької порівнюють з англійською, французькою, іспанською, загалом – іншими європейськими мовами. Насправді, німецька мова є не менш мелодійною, ніж українська чи будь-яка інша. Навпаки – вона змогла пронести крізь віки певну своєрідність, саме через це вона і є незвичною для такого вибагливо європейського вуха. Тож, якщо вам випала можливість вивчати німецьку, не нарікайте на неї і старанно беріться до справи разом з нашим порталом і посібником відповіді до робочого зошита з німецької мови за 4 клас С.І. Сотникова.

Відповіді (ГДЗ) з Німецької мови для 4 класу Н.П. Басай 2006 рік

Самі нічого не розумієте в тому, що "шпрехає" ваша дитина у четвертому класі? Не хвилюйтесь, оскільки тепер вам не обов’язково знати німецьку мову для того, щоб могти допомогти своїй дитині з домашнім завданням. Починайте використовувати готові домашні завдання з німецької мови 4 клас Н.П. Басай. Це зовсім не важко, оскільки усі відповіді розкладені у такому ж порядку, як і в підручнику вашої дитини. Це точно легше за те, що вивчити ще одну іноземну мову разом з дитиною. Тут також наведені правила читання та основні граматичні зауваження. Таким чином ваша дитина буде отримувати відмінні оцінки, а ви відчуватимете себе корисним.

Відповіді (ГДЗ) з Німецької мови для 4 класу С.І. Сотникова, Г.В. Гоголєва 2015 рік

Серед слов’янських народів з давніх-давен ходить розповідь про перемогу Олександра Невського над тевтонськими лицарями. Славетний полководець нібито загнав німців на Чудське озеро, де, через вагу тевтонських обладунків, проломилась крига і вороже військо пішло на дно разом з своїми важкими металами. Історія цікава, проте, якщо почитати історичні закордонні книги, ми дізнаємось, що на час битви пана Невського і тевтонів (5 квітня 1242 року) у Європі ще не винайшли важких обладунків, тобто – вся ця оповідь всього лиш міф, який вдало живе серед нас уже майже тисячоліття. Щоб не потрапляти в таку незручність і не піддаватись на всілякі байки, читай достовірну інформацію німецькою мовою, яку ти вивчиш разом з посібником готові домашні завдання з німецької мови за 4 клас С.І. Сотникова, Г.В. Гоголєва.

Відповіді (ГДЗ) з Німецької мови для 4 класу Л.В. Горбач, Л.П. Савченко 2015 рік

У нашому шкільному суспільстві вже давно склалася певним чином упереджена думка щодо посібників формату ГДЗ. Наш портал прагне трохи зруйнувати цей міф і, якщо вдасться, відкорегувати усі пов’язані з подібними книгами стереотипи. Напевно, найважливіша з хибних думок звучить приблизно так: розв’язними «отуплюють» учнів, бо вони перестають думати і просто списують завдання. Ось бачите, навіть у самому формулюванні стереотипу є контраргумент: Учні списують і учні перестають думати, і це зовсім не провина книги, яка лежить у портфелі учня чи збережена на його робочому столі. Якщо сам школяр буде з відповідальністю ставитися до процесу навчання, то не буде жодних проблем. Подумайте про це перед тим, як використовувати готові домашні завдання з німецької мови за 4 клас Л.М. Горбач, Л.П. Савченко.

Відповіді (ГДЗ) з Російської мови для 4 класу І.Ф. Гудзик 2004 рік

Історія взаємовідносин українського та російського народів наповнена неоднозначними подіями. То московські царі приходили на поміч козакам у боротьбі з татарами, то вони вбивали тих же козаків, то радянські вожді нагороджували українських військових і трудівників найвищими почестями та орденами, то вони цих же трудівників розстрілювали за державну зраду. Хочеться думати, що це таки неоднозначні події, але здоровий глузд вказує на інше. У будь-якому разі – російську мову потрібно вчити, вона ж не має ніякого стосунку до кровопролить і несправедливості. Тож, використовуйте готові домашні завдання з російської мови за 4 клас І.Ф. Ґудзик та економте свій час.

Відповіді (ГДЗ) з Російської мови для 4 класу А.Н. Рудяков, И.Л. Челышева 2015 рік

Чи задавали Ви собі запитання: навіщо вивчати іноземні мови? Насправді, це дуже корисно. Адже знання іноземних мов дає доступ до ознайомлення з широким колом літератури та іншими джерелами інформації. Крім того, коли людина вивчає мову, вона тренує пам’ять, заставляє свій мозок працювати. А тренування мозку сприятиме покращенню його роботи загалом, тобто Вам легко даватимуться і інші предмети. Для вивчення російської мови Вам пропонується підручник. І не впадайте у розпач, якщо у Вас виникають труднощі з якимись вправами. За допомогою відповідей до підручника з російської мови за 4 клас А.Н. Рудяков, І.Л. Челишева за 2015 рік Ви з легкістю впораєтесь із будь-яким завданням. Успіхів та наснаги!

Відповіді (ГДЗ) з Російської мови для 4 класу Э.С. Сильнова, Н.Г. Каневська, В.Ф. Олейник 2015 рік

Російська мова – це мова Пушкіна, Лєрмонтова, Достоєвського. Якщо Ви хочете у майбутньому читати класичні твори мовою оригіналу, то слід прикласти зусиль для її вивчення. У початковій школі діти вивчатимуть основи російської мови, і четвертий клас – завершальний. Для того, щоб опанувати програмний матеріал, діткам пропонується провідник на їх шляху до здобуття знань – підручник. Бувають різні обставини: якщо Ви раптом захворіли і пропустили тему чи просто не все зрозуміли на уроці і не можете виконати якесь завдання, не опускайте рук. Вам допоможуть відповіді до підручника з російської мови за 4 клас Є.С. Сильнова, Н.Г. Каневська, В.Ф. Олійник за 2015 рік. Та не рекомендуємо Вам просто їх переписати, краще довше посидьте над домашньою роботою, але отримайте знання, ніж оцінку, яка, на відміну від знань, не допоможе Вам на контрольній чи самостійній роботі.

Відповіді (ГДЗ) з Російської мови для 4 класу І.Н. Лапшина, Н.Н. Зорька 2015 рік

Для кого-то русский язык – это наслаждение, ведь, как говорят пафосные и слегка субъективные учителя, это язык великих писателей и мыслителей, великих войн, побед и так далее, и тому подобное. Они, конечно, забывают, что для множества наций, проживающих в России, это далеко не родной язык, не говоря уже о нас, украинцах, народе, который имеет ни чем не худший язык великих писателей и мыслителей, войн.. ну вы поняли? Словом, пока преподаватели разных языков соревнуются в пафосе, расхваливая каждый свой предмет, бедные ученики должны выполнять просто кучи домашних заданий, чтобы усвоить это филологическое величество. Это, конечно, дело нужное, но его можно ускорить и упростить – вместе с учебником готовые домашние задания по русскому языку за 4 класс И.М. Лапшина, Н.М. Зорька.

Відповіді (ГДЗ) з Російської мови для 4 класу О.І. Самонова, В.І. Статівка, Т.М. Полякова 2015 рік

«..Вычитать и умножать, малышей не обижать, малышей не обижать, учат в школе, учат в школе, учат в школе..» - поется в старой доброй песенке, которую написал господин Пляцковский, и все потому, что он знал русский язык. Конечно, эта песенка стара, как свет и посетители нашего портала уже, может быть, и не вспомнят той прекрасной поры мороженого за 20 копеек и красных галстуков за бесплатно, но кое-что с тех пор не изменилось. И это кое-что – ни что иное, как нежелание учителей понять, что много домашнего задания – это плохо, очень-очень плохо, прям ай-ай-ай, как нехорошо. Вот так вот, они нас с вами не понимают, но ничего, выход есть и имя ему – готовые домашние задания по русскому языку за 4 класса Е.И. Самонова, В.И. Стативка.