Готові домашні завдання (ГДЗ) для учнів з 1 по 11 клас » Сторінка 7
 

Хімія 9 клас Тест-контроль Ю.В. Ісаєнко, С.Т. Гога 2011 рік (відповіді)

Якщо школяр планує пов’язати своє доросле життя з професією, для якої буде потрібно знання хімії, вивчати її необхідно з усією серйозністю і особливою увагою. Для того, щоб знання з цього складного предмету були найбільш повними, можна скористатися допомогою безкоштовного освітнього порталу UKRead. На нашому порталі зібрані розв’язники з хімії та посібники з інших предметів шкільної програми. На цій сторінці нашого порталу розміщені відповіді до тест-контролю з хімії 9 клас. В цьому посібнику зібрані рішення всіх задач з підручників для дев’ятого класу. Посібник стане відмінним помічником будь-якому дев’ятикласнику. Розв’язки з хімії допоможуть не тільки швидко перевіряти правильність виконання домашніх завдань, а й готуватися до уроків, до самостійних і контрольних робіт.

Хімія 9 клас Г.А. Лашевська 2009 рік (відповіді)

Ні для кого не секрет, що хімія є одним з найскладніших предметів шкільної програми. Тим не менш, багато престижних професій вимагають доброго знання цієї науки. Тому до її вивчення потрібно підходити з усією відповідальністю і серйозністю. А щоб вивчати її було легше, можна використовувати розв’язки з хімії, які у великій кількості представлені на освітньому порталі UKRead. На нашому порталі зібрані не тільки безкоштовні посібники хімії, але і не менш корисні з інших предметів шкільної програми. На даній сторінці нашого сервісу представлені готові домашні завдання з хімії 9 клас Г.А. Лашевська, які представляють собою збірник рішень задач з підручника цього автора. Розв’язки з хімії допоможуть розібратися в найскладніших завданнях і вправах, а також добре підготуватися до самостійних і контрольних робіт.

У підготовці домашніх завдань з хімії дев’ятикласникам можуть допомогти розв’язники з хімії, велика колекція яких мається на безкоштовному освітньому порталі UKRead. На нашому порталі представлені не тільки посібники з хімії, але й з інших предметів навчання в загальноосвітніх школах, а також відповіді до ДПА минулих років. Безпосередньо на цій сторінці нашого порталу розміщені готові домашні завдання з хімії 9 клас О.Г. Ярошенко. Використовуючи цей посібник, будь-який дев’ятикласник зможе звірити відповіді вправ і їх рішення з рішеннями, представленими в посібнику. Крім того, розв’язники по хімії цього автора допоможуть надолужити пропущений матеріал, засвоїти складні теми, підготуватися до самостійних і контрольних робіт, а також до ДПА.

Хімія 9 клас П.П. Попель, Л.С. Крикля 2009 рік (відповіді)

В подготовке домашних заданий по химии девятиклассникам могут помочь решебники по химии, большая коллекция которых имеется на бесплатном образовательном портале UKRead. На нашем портале представлены не только пособия по химии, но и по другим предметам обучения в общеобразовательных школах, а также ответы к ДПА прошлых лет. Непосредственно на этой странице нашего портала размещены готовые домашние задания по химии 9 класс П.П. Попель, Л.С. Крикля. Используя это пособие, любой девятиклассник сможет сверить ответы упражнений и их решения с решениями, представленными в пособии. Кроме того, решебники этих авторов помогут наверстать пропущенный материал, усвоить сложные темы, подготовиться к самостоятельным и контрольным работам, а также к ДПА.

Хімія 9 клас Н.М. Буринська, Л.П. Величко 2009 рік (відповіді)

Хімія – це наука, знання якої має величезне значення в таких престижних професіях, як фармацевт, еколог, лікар і багатьох інших. Тому ті школярі, які планують пов’язати своє доросле життя з однією з цих професій, повинні приділяти хімії особливу увагу. Для того, щоб знання з цього предмету були дійсно повними, можна використовувати розв’язники з хімії, велика колекція яких зібрана на безкоштовному освітньому порталі UKRead. На цій сторінці нашого порталу представлені готові домашні завдання з хімії 9 клас Н.М. Буринська, Л.П. Величко, в яких зібрані правильні і детально викладені рішення вправ з підручника цих авторів. Використовуючи розв’язники з хімії, будь-який дев’ятикласник зможе добре підготуватися до роботи на уроці, перевірити домашнє завдання або розібратися зі складною темою.

Хімія 9 клас Комплексний зошит для контролю знань О.В. Григорович 2010 рік (відповіді)

Мабуть, контролювати – це основна звичка усієї шкільної системи. Без контролю не буде й освіти. Директор контролює учителів, вчителі – учнів, учні – один одного. Ця навчальна звичка є корисною, але часто наскільки напружує, що кортить скористатись хоч один раз посібником відповіді до комплексного зошиту для контролю знань з хімії 9 клас О.В. Григорович. Якщо ти один єдиний раз плануєш скористатись такою допомогою, якщо твоя втома вище норми, а на носі екзамени – не бійся. Допоможи собі сам з цим підручником, а потім насолоджуйся результатом.

Німецька мова 9 клас Р.О. Кириленко, В.І. Орап 2009 рік (відповіді)

Німецька мова, як і будь яка інша іноземна, має багато особливостей, які незрозумілі носіям слов’янських мов. Граматика і лексика суттєво відрізняються, тож вивчення мови потребує багато часу і зусиль. Ми можемо допомогти Вам впоратися з ним самостійно, без послуг репетиторів, оскільки існують готові домашні завдання з німецької мови 9 клас Р.О. Кириленко. Це не тільки відповіді на складні питання, а й детальні пояснення, завдяки яким Ви легко опануєте запропонований матеріал та якісно його засвоїте. Завдяки нашим матеріалам Ви не сплутаєте іноземних слів і не зробите граматичних помилок – а, отже, матимете високу академічну успішність.

Німецька мова 9 клас Н.П. Басай 2009 рік (відповіді)

Більшість школярів без особливих труднощів вивчають німецьку мову та інші гуманітарні предмети. Адже знання іноземної мови є основою успіху в дорослому житті. Щоб полегшити розуміння правил і виробити навички їх застосування на практиці, можна скористатися допомогою безкоштовного освітнього порталу UKRead, на якому є розв’язники з німецької мови та корисні посібники з інших предметів шкільної програми. На цій сторінці нашого порталу представлені готові домашні завдання з німецької мови 9 клас Н.П. Басай, які допоможуть дев’ятикласникам правильно виконувати домашні завдання, готуватися до диктантів, самостійних і контрольних робіт. Стануть в нагоді розв’язники з німецької мови і в тому випадку, якщо з якоїсь причини школяр пропустив уроки або не може розібратися зі складною темою.

Німецька мова 9 клас М.M. Сидоренко, О.А. Палій 2011 рік (відповіді)

Засвоєння шкільної програми в дев’ятому класі вимагає від учнів особливої посидючості і бажання добре вчитися. Однак трапляється так, що або те, або інше у них відсутнє. В цьому випадку виникають усілякі труднощі з вивченням різних предметів, у тому числі, і з вивченням німецької мови. Щоб дев’ятикласник правильно виконував домашні завдання навіть у тому випадку, якщо відволічеться на уроці або пропустить одну з тем, можна використовувати розв’язники з німецької мови, які разом з іншими, не менш корисними посібниками у величезній кількості представлені на освітньому порталі UKRead. На цій сторінці нашого порталу розміщені готові домашні завдання з німецької мови 9 клас М.М. Сидоренко, О.А. Палій. Використовуючи цей посібник, будь-який дев’ятикласник швидко навчиться застосовувати на практиці знання іноземної мови. Крім того, розв’язники з німецької мови стануть у нагоді школяреві при перевірці правильності виконання вправ і підготовці до роботи на уроках, а також при підготовці до самостійних та контрольних робіт.

Для того, щоб отримувати хороші оцінки з німецької мови та інших предметів шкільної програми, потрібно не тільки бажання і посидючість. Потрібно слухати вчителя на уроках, заучувати напам’ять слова і правила, розуміти їх, правильно виконувати домашні завдання і постійно повторювати пройдений матеріал. Щоб справитися з усім цим, потрібна величезна кількість часу, заощадити який допоможуть розв’язники з німецької мови та інші корисні посібники, розміщені на освітньому порталі UKRead. На цій сторінці нашого порталу представлені безкоштовні готові домашні завдання з німецької мови 9 клас С.І. Сотникова. Використовуючи цей посібник, дев’ятикласник швидко навчиться застосовувати отримані знання на практиці і буде мати можливість підвищити свою успішність. Розв’язники з німецької мови допоможуть не тільки школярам, але і їхнім батькам, які побажають перевірити рівень знань своїх дітей.