Готові домашні завдання (ГДЗ) для учнів з 1 по 11 клас » Сторінка 4
 

Алгебра 8 клас О.С. Істер 2008 рік (Відповіді)

На цій сторінці порталу UKRead представлені готові домашні завдання з алгебри 8 клас О.С. Істер. Вони допоможуть підготуватися до самостійної або контрольної роботи, розібратися зі складними темами і перевірити рівень своїх знань, що дуже важливо для хороших показників протягом усього року. Крім того стануть в нагоді не тільки школярам, а й їхнім батькам, які зможуть всього за кілька хвилин перевірити правильність виконання домашнього завдання. Кожне рішення подано у розгорнутому і зрозумілому вигляді. Ти можеш вибрати потрібний тобі приклад чи задачу, подивитися рішення або відповідь. Але не слід забувати, що користуватися ним бажано тільки в тих випадках, коли ти не в силах самостійно розібратися зі складним або незрозумілим навчальним матеріалом. Всім добре відомо, що вчителі іноді задають дуже багато прикладів, рівнянь і задач, з якими неможливо впоратися. У таких випадках для економії часу і сил можна теж скористатися завданнями на нашому порталі.

Кожен матеріал з алгебри має бути закріплений перевіркою знань. Для цього школярам задають домашні завдання, проводять самостійні та контрольні роботи. Щоб отримати кращу оцінку, ми рекомендуємо скористатися допомогою порталу UKRead. Щоб полегшити життя і покращити самопочуття існують відповіді до збірника задач з алгебри 8 клас А.Г. Мерзляк. У цій книзі зібрані правильні та докладно розписані відповіді до прикладів та задач. Завдяки ним учні отримують можливість краще підготуватися до самостійних та контрольних робот, а їх батьки можуть швидко перевірити правильність виконання домашніх завдань. Також стануть у нагоді та допоможуть надолужити матеріал і тоді, коли з якихось причин школяр пропустить декілька уроків.

Алгебра 8 клас О.С. Істер 2016 рік (Відповіді)

Якщо дроби не додаються, графіки не вдаються, а корені не знаходяться – не розчаровуйтесь! Готові домашні завдання з алгебри 8 клас О.С. Істер допоможуть Вам. Саме у цьому методичному посібнику знайдуться відповіді на всі Ваші запитання. Виконання домашньої роботи не захочеться відкладати на потім, адже пояснення кількох прикладів і задач дозволить Вам самостійно та швидко справлятися з рештою завдань. Алгебра восьмого класу – важливий предмет, бо всі здобуті знання стануть фундаментом для подальшого її вивчення у наступних класах. З посібником Ви будете відчувати себе впевнено, а опанування дробів, графіків та коренів стане для Вас легким завданням!

Алгебра 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2016 рік (Відповіді)

Алгебра і геометрія – два предмети, які йдуть пліч о пліч протягом навчання з сьомого і аж до одинадцятого класу. Комусь подобається розв’язувати геометричні задачі, а іншим до душі приклади та графіки. Однак, обидва предмети є дуже важливими, адже дають знання, які навчають дітей аналітично мислити, розвивають уяву, тренують пам’ять і логіку. Алгебра, зокрема, вважається складним предметом. Щоб осягнути її, треба прикласти чимало зусиль. UKRead допоможе Вам у цьому! Віднині корені, графіки та дроби не будуть більше Вас лякати, адже на сайті є відповіді з алгебри за 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, за допомогою яких Ви з легкістю впораєтесь із усіма завданнями. А для тих, хто виконає все самостійно, ГДЗ може бути засобом перевірки.

Алгебра 8 клас Підручник для класів з поглибленим вивченням А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2008 рік (Відповіді)

Одна з найважливіших умов для розуміння алгебри є систематичне рішення всіх завдань з тієї чи іншої теми. Як тільки проґавиш хоч одну тему - пиши пропало. Докладні готові домашні завдання з алгебри 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський будуть відмінним помічником і ефективним способом приведення розрізнених знань, які подаються на уроках часто хаотично, в загальну й цілісну картину. У цьому методичному посібнику зібрані оптимальні способи вирішення завдань, вони викладені якісно і доступно. Завдяки цьому готові домашні завдання з алгебри можна використовувати не тільки для перевірки виконаних домашніх, але і для закріплення пройденого матеріалу, а також для підготовки до нових тем. ГДЗ онлайн - це не просто економія часу на домашній роботі, а й додаткове повторення пройденого на уроках матеріалу, а також гарна можливість для батьків перевірити рівень знань свого чада.

Інформатика 9 клас І.О. Завадський, І.В. Стеценко 2009 рік (Відповіді)

Ні для кого не секрет, що дев’ятикласники, що страждають від надмірного навантаження, відкладають вивчення інформатики на другий план – адже, здавалося б, у такому віці кожен учень уже достатньо володіє навиками користування персональним комп’ютером. Варто зазначити, що інформатика – це ще й задачі та алгоритми, розуміння яких іноді доволі складне. Готові домашні завдання з інформатики 9 клас І.О. Завадський містить розв’язки усіх завдань з посібника цього автора. Окрім того, він послужить чудовим доповненням до основної літератури. Тепер Ваші знання у надійних руках, а отримання високої оцінки не стоїть під питанням.

Інформатика 9 клас Н.В. Морзе, В.П. Вембер 2009 рік (Відповіді)

Вивчати інформатику непросто – це факт. Учням, які і так перевантажені безліччю не менш важливих дисциплін, важко сконцентруватися на виконанні домашніх завдань. Готові домашні завдання з інформатика 9 клас Н.В. Морзе допоможуть не тільки заповнити прогалини у знаннях, а й суттєво скоротити час на підготовку до уроку чи контрольної роботи. Запропонований посібник – чудове доповнення до підручника цього ж автора. Завдяки йому Ви зможете опанувати увесь матеріал без зайвих зусиль. Окрім того, наші готові домашні завдання стануть у нагоді батькам, які прагнуть допомогти своїм дітям чи перевірити їхні знання. Скористайтеся гарантовано якісними посібниками абсолютно безкоштовно!

Інформатика 9 клас Й.Я. Рівкінд, Т.І. Лисенко 2009 рік (Відповіді)

Розуміння основ користування комп’ютерами необхідні для повноцінної освіти будь-якої людини. Основа цих знань закладається в школі, частина з них – на уроках інформатики. Однак завдання з цього предмету зрозумілі далеко не всім школярам, тому ніколи не пізно використовувати готові домашні завдання з інформатики, які можна знайти на сайті UKRead. На цій сторінці нашого сайту розміщені готові домашні завдання з інформатики 9 клас Й.Я. Риквінд, Т.І. Лисенко, в якому зібрані розгорнуті рішення задач з підручника цих авторів. Посібники з інформатики допоможуть школярам розібратися зі складними темами, надолужити пропущений матеріал, перевірити правильність виконання домашніх завдань, а також підготуватися до самостійної або контрольної роботи. Розв’язники з інформатики припадуть до речі і батькам, які всього за кілька хвилин зможуть допомогти своїй дитині з уроками і перевірити рівень її знань.

Інформатика 9 клас І.Л. Володіна, В.В. Володін 2009 рік (Відповіді)

Інформатика – це не так просто, як здається на перший погляд. Складні задачки на алгоритми, основи програмування та багато іншого матеріалу здатні збити з пантелику найпрацьовитіших учнів.  Готові домашні завдання з інформатики 9 клас І.Л. Володіна допоможуть Вам заповнити прогалини у знаннях, зрозуміти суперечливі пункти самого підручника, підготуватися до уроку чи контрольної роботи. З нашим ресурсом Вам не страшні ані теоретичні тести, ані практичні роботи. Спростіть собі життя - просто завітайте на наш сайт, і в режимі онлайн Вам будуть доступні уся інформація у зрозумілій формі – і все це абсолютно безкоштовно!

Часто батьки старшокласників цікавляться, в чому може бути користь для їхніх дітей від посібників з історії, які можна знайти на освітньому порталі UKRead. Прийшов час для завершення шкільного навчання і учень або засвоїв всесвітню історію та історію України, або вже пізно починати додаткові заняття, щоб покращити знання. Важливо взяти участь в навчанні старшокласника, допомагаючи йому перевірити себе або поліпшити показники. З цією метою і були видані відповіді до тест-контролю з історії України та всесвітньої історії 9 клас. Вони допоможуть розвинути більший інтерес учня до історії рідної країни та історичних подій світового масштабу. Можливо, старшокласник знайде своє покликання у вивченні історії і згодом обере відповідний ВНЗ. Для цього розв’язники з історії послужать помічником. Знання цього предмету допоможуть школяреві в будь-якому випадку, не залежно від спеціальності, яку він обере по завершенню шкільного навчання. Користь готових домашніх завдань очевидна. Ефективність користування посібником доведена багатьма педагогами, адже при правильному вивченні матеріалу у школяра може прокинутися інтерес до науки, якщо його досі не спостерігалося, а знання з історії завжди знадобляться для подальшого життя.