Готові домашні завдання (ГДЗ) для учнів з 1 по 11 клас » Сторінка 3
 

Геометрія 8 клас Збірник задач і контрольних робіт А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір 2008 рік (Відповіді)

Вивчення геометрії в шкільній програмі засновано не тільки на отриманні нових знань, а й на повторенні пройденого матеріалу. Іноді школяр з тієї чи іншої причини пропускає уроки, і тоді надолужити згаяне досить складно. У цьому випадку незамінним помічником стане портал UKRead, на якому можна знайти готові домашні завдання з геометрії для учнів восьмих та інших класів. Щоб не відчувати тривогу перед самостійними і контрольними роботами, восьмикласник може скористатися посібником відповіді до збірника задач з геометрії 8 клас А.Г. Мерзляк, в якому зібрані правильні і докладні рішення завдань з цього предмета, повністю відповідні шкільній програмі. У цьому посібнику ясно розписані алгоритми рішення задач, тому школяр може покроково простежити весь шлях до отримання правильної відповіді. Надалі, з’ясувавши з посібника хід рішення, учень зможе самостійно вирішувати найскладніші завдання і витрачати на це зовсім небагато часу.

Геометрія 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський 2016 рік (Відповіді)

Геометрія – це неймовірно цікава, але й досить складна наука. Щоб опанувати її, потрібно прикласти багато зусиль. Саме у восьмому класі учні почнуть знайомитись із різними фігурами та їх властивостями. Ймовірно, що при вирішенні деяких задач виникнуть труднощі. Але не варто хвилюватися з цього приводу, готові домашні завдання з геометрії 8 клас А.Г. Мерзляк містять чіткі та зрозумілі вказівки для вирішення кожної, навіть найскладнішої задачі. За допомогою цього методичного посібника учні не тільки виконають завдання на «відмінно», а й зрозуміють, у який спосіб вони вирішуються та в майбутньому вже самостійно зможуть виконати завдання із вищим рівнем складності. Різноманітні трикутники, чотирикутники та многокутники вже не будуть такими загадковими, а домашні завдання – такими довготривалими!

Геометрія 8 клас М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова 2007 рік (Відповіді)

Для того, щоб складний шкільний курс геометрії став більш зрозумілим і доступним, можна скористатися допомогою порталу UKRead, на якому є готові домашні завдання з геометрії для учнів різних класів загальноосвітніх шкіл. ГДЗ з геометрії на нашому сайті призначені для підготовки до самостійних і контрольних робіт, а також для перевірки правильності виконання завдань і прикладів, заданих додому. На цій сторінці представлені відповіді до підручника з геометрії 8 клас М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова, повністю відповідні шкільній програмі. У посібнику зібрані докладні рішення, користь яких незаперечна. Будь-який восьмикласник може скористатися збіркою для того, щоб надолужити пропущені теми і закріпити пройдений матеріал. Крім того, ГДЗ онлайн з геометрії дозволять батькам перевірити рівень знань своїх дітей і допомогти їм у вирішенні будь-яких, найскладніших завдань.

Алгебра 8 клас Тест-контроль О.І. Каплун 2008 рік (Відповіді)

Вивчення алгебри та геометрії у 8-му класі - дуже непросте заняття, яке під силу далеко не кожному школяреві. Адже вчитель всього за сорок п’ять хвилин повинен доступно і зрозуміло викласти нову тему, повторити пройдений матеріал і підготувати клас до виконання домашнього завдання. У таких умовах учням та їх батькам просто не обійтися без допомоги порталу UKRead, на якому є готові домашні завдання з алгебри, геометрії та інших предметів. На цій сторінці нашого сайту представлені відповіді до тест-контролю з алгебри 8 клас, які допоможуть розібратися з рішенням складного прикладу або завдання, підготуватися до наступного уроку, перевірити правильність виконання домашнього завдання і заощадити багато часу. ГДЗ онлайн з алгебри та геометрії не є повною копією відповідей, а надає кілька варіантів рішень для того, щоб дати учню можливість самому визначити "свій шлях". Готові домашні завдання з алгебри стануть в нагоді не тільки школярам, а й їх батькам, які бажають перевірити рівень знань своїх дітей.

Алгебра 8 клас Комплексний зошит для контролю знань Л.Г. Стадник, О.М. Роганін 2009 рік (Відповіді)

Для підготовки своєї роботи на уроках вчитель найчастіше користується спеціальними матеріалами, а для домашніх завдань - робочими зошитами для учнів. Досить часто завдання і приклади з цих матеріалів вони використовують для складання завдань самостійних і контрольних робіт. Для того, щоб восьмикласникам було легше подужати роботу в класі і вдома, пропонуємо скористатися допомогою порталу UKRead. На цій сторінці нашого сайту розміщений дуже корисний посібник - відповіді до комплексного зошита з алгебри 8 клас. Готові домашні завдання, зібрані в цьому посібнику, дозволять школярам та їх батькам заощадити час на перевірці правильності розв’язків завдань. ГДЗ онлайн будуть незамінними і в тому випадку, якщо буде потрібно підготуватися до контрольної роботи або розібратися зі складним матеріалом.

Алгебра 8 клас Збірник задач і контрольних робіт А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір 2016 рік (Відповіді)

Алгебра восьмого класу повна формул, рівнянь та задач. Необхідно мати наснагу і терпіння, щоб засвоїти увесь матеріал. UKRead полегшить учням життя, на сайті можна знайти відповіді до збірника задач і контрольних робіт з алгебри 8 клас А.Г. Мерзляк, що містять чіткі та зрозумілі вказівки для вирішення кожної, навіть найскладнішої задачі. За допомогою цього методичного посібника учні не тільки виконають завдання на «відмінно», а й зрозуміють, у який спосіб вони вирішуються та в майбутньому вже самостійно зможуть виконати завдання із вищим рівнем складності. Відповіді, однак, можуть використовувати не тільки школярі, а й батьки, щоб перевірити чи добре справляється дитина із домашнім завданням.

«Алгебра, щедра, вона часто дає більше, ніж у неї просять», цитують Ж. Л. Д’Аламбера автори підручника «Алгебра 8 клас» Г.П. Бевз, В.Г. Бевз. Дорогі восьмикласники, якщо досі Вам були відомі тільки раціональні числа, цілі вирази і лінійні рівняння, то у восьмому класі Ви опануєте дійсні числа, раціональні вирази і квадратні рівняння. Цей підручник вмістив в собі близько півтори тисячі завдань для виконання. Перевірити кожне допоможе посібник з готовими домашніми завданнями з алгебри 8 клас Г.П. Бевз, В.Г. Бевз, який вже опублікований і готовий допомогти учням впоратися з будь-яким завданням. Блискуче опанування цим предметом у восьмому класі стане хорошою стартовою площадкою для успішного складання іспитів і в подальшому – прямою дорогою для вступу до ВУЗу.

Алгебра 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський 2008 рік (Відповіді)

Система освіти для 8-класників вимагає особливого рівня знань з багатьох дисциплін. Не відрізняється легкістю програма з алгебри. Вона насичена новими формулами і поняттями, рішенням нерівностей і рівнянь різного рівня складності. Для того, щоб краще засвоїти матеріал, ми пропонуємо допомогу порталу UKRead. На цій сторінці ви знайдете готові домашні завдання з алгебри 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський. У книзі вирішуються завдання, що мають одну або дві змінних, складаються і віднімаються дроби, приводяться докладні рішення прикладів, рівнянь та задач. Вона допомагає краще вивчити правила і формули, освоїти нові матеріали і закріпити пройдене раніше. Весь освітній процес з алгебри заснований на вивченні нового матеріалу і повторенні тем, які були актуальними у попередніх класах. Не опанувавши якусь тему у попередньому навчальному році або в минулій чверті, учень може скористатися нашим сайтом, перевірити свої знання і заощадити час на виконанні домашніх завдань.

Алгебра 8 клас О.Я. Біляніна, Н.Л. Кінащук 2008 рік (Відповіді)

Вже перші дні навчання у 8-му класі змушують школярів відчути велике навантаження і всю серйозність освітнього процесу. Хоча й важко після тривалих літніх канікул втягуватися в шкільне життя, не варто пропускати заняття, особливо якщо це алгебра. А розібратися з важкою або незрозумілою темою вам завжди допоможе портал UKRead, на якому представлена велика кількість ГДЗ з алгебри. Як би там не було, але алгебру потрібно знати, оскільки дуже ймовірно, що ці знання знадобляться і в дорослому житті. Щоб було легше перевіряти свої знання, існують готові домашні завдання з алгебри 8 клас О.Я. Біляніна. У цій книзі є докладні вирішення всіх прикладів і задач, а їх правильність не викликає ніяких сумнівів. Готові домашні завдання з алгебри - це відмінна можливість перевірити правильність виконання домашніх завдань, розібратися в пропущених темах і підготуватися до контрольних робіт.

Алгебра 8 клас Г.П. Бевз, В.Г. Бевз 2008 рік (Відповіді)

Весь процес отримання знань з алгебри у 8-му класі базується на вивченні нових тем і повторенні пройденого матеріалу, який вивчався у попередніх класах. Пропустивши якусь тему, учень повинен розбиратися в ній самостійно, інакше наступні теми йому складно буде зрозуміти. Для того, щоб освоїти пропущену тему самому і не вдаватися до допомоги батьків або репетиторів, пропонуємо скористатися допомогою порталу UKRead. На цій сторінці нашого сайту представлені готові домашні завдання з алгебри 8 клас Г.П. Бевз, які стануть хорошою допомогою при виконанні домашніх завдань, закріпленні отриманих знань та підготовці до самостійних і контрольних робіт. Вони також допоможуть і батькам, що бажають оцінити рівень знань своїх чад.