Готові домашні завдання (ГДЗ) для учнів з 1 по 11 клас » Сторінка 23
 

Шкільна програма стає складнішою з кожним роком, особливо це відчувається в останньому, одинадцятому класі. Одинадцятикласникам подається величезний обсяг інформації, впоратися з яким більшості школярів дуже непросто. Не є винятком і такий цікавий, але незрозумілий багатьом школярам предмет, як астрономія. Щоб полегшити розуміння тем з астрономії і скоротити час на виконанні домашніх завдань, пропонуємо учням допомогу безкоштовного освітнього порталу UKRead, на якому представлені решебники з астрономії та інших предметів. На цій сторінці нашого сайту ви зможете знайти готові домашні завдання з астрономії 11 клас М.П. Пришляк – збірник докладних і доступно викладених відповідей до запитань з підручника цього автора. Цей розв'язник надасть неоціненну допомогу в тому випадку, якщо не виходить розібратися зі складною темою або потрібно підготуватися до контрольної роботи. Крім того, розв'язники з астрономії прийдуть на допомогу тим школярам, які захочуть перевірити рівень своїх знань або надолужити пропущений матеріал.

Кращим способом вивчення англійської мови вважається аналіз написаного. Однак іноді завдання настільки складні, що школяреві доводиться вдаватися до сторонньої допомоги. При цьому не завжди така допомога знаходиться поруч. Але найкращою її заміною стануть відповіді з англійської мови, представлені на безкоштовному освітньому порталі UKRead. Комплекс розв'язків з англійської мови будь-якого з представлених у нас авторів дозволяє школярам самостійно готуватися до занять і показувати на уроках блискучі результати. На даній сторінці нашого порталу розміщені готові домашні завдання з англійської мови 11 клас А.М. Несвіт– посібник, що дозволяє за максимально короткі терміни поліпшити успішність і підвищити знання будь-якого десятикласника. Це прекрасна можливість не тільки закріпити матеріал шкільної програми, а й поглибити знання.

Англійська мова 11 клас В.М. Плахотник, Р.Ю. Мартинова (Відповіді)

Сучасна шкільна програма вражає своєю насиченістю, а складність і обсяг домашніх завдань шокує не тільки школярів та їх батьків, а й вчителів. Однак учень, який прагне отримати хороші знання, змушений все це виконувати і витрачати величезну кількість часу на заняття вдома. Щоб дещо скоротити цей час і полегшити учневі задачу, пропонуємо допомогу безкоштовного освітнього порталу UKRead. На нашому порталі зібрана велика колекція розв'язників з англійської мови та корисних посібників з інших предметів загальноосвітньої школи. Безпосередньо на цій сторінці нашого порталу розміщені готові домашні завдання з англійської мови 11 клас В.М. Плахотник. Даний посібник значно полегшує виконання домашньої роботи, оскільки в ньому є готові відповіді. Використання дозволяє уникнути непотрібних помилок, які можуть не тільки зіпсувати успішність і впустити бойовий дух, а й порушити сам процес навчання.

Найефективнішим посібником для вивчення англійської мови в школі вважаються розв'язники та інші посібники з цього предмету. Подібні можна у великій кількості знайти на безкоштовному освітньому порталі UKRead. На даній сторінці нашого порталу представлені готові домашні завдання з англійської мови 11 клас Л.В. Калініна. Цей посібник містить правильно виконані і детально розписані практичні завдання, що дозволяють систематизувати знання та вивчати мову більш глибоко. Принцип навчання, на якому ґрунтуються розв'язники з англійської мови, базується на механічному запам'ятовуванні правил правопису при списуванні вправ. Під час списування рука як би «запам'ятовує», як потрібно писати те чи інше слово. Однак це зовсім не означає, що вони призначені для бездумного списування. Подібні посібники найкраще використовувати для перевірки правильності виконання вправ та підготовки до роботи на уроках.

Метод проб і помилок у вивченні будь-якого предмета шкільної програми малоефективний і забирає надто багато часу. Це можна сказати і про вивчення англійської мови. Адже при неправильному виконанні домашніх вправ у школярів спрацьовує зорова пам'ять і неправильно написані слова або розставлені розділові знаки надовго запам'ятовуються, а в подальшому повторюються. Як відомо, переучуватися важче, ніж вчитися, тому дуже важливо, щоб основи правильного правопису й мови були закладені відразу і підтримувалися потім. В цьому зможуть допомогти розв'язки з англійської мови, представлені на безкоштовному освітньому порталі UKRead. На цій сторінці нашого порталу доступні готові домашні завдання з англійської мови 11 клас О.Д. Карпюк. Завдяки цьому посібнику будь-який одинадцятикласник поступово придбає навички грамотного і правильного письма. Посібники з англійської мови дозволяють виконувати вправи оперативно і якісно, отримуючи за них хороші відмітки на уроках, і приділяти більше часу іншим дисциплінам.

Алгебра 11 клас Г. П. Бевз, В. Г. Бевз, Н. Г. Владімірова (Відповіді)

Математику завжди вважали королевою всіх наук З цим складно сперечатися. Без знань базових правил математики (додавання, множення, віднімання і ділення) зараз просто неможливо. Але як бути, якщо школяр не досить гарно вивчав алгебру та геометрію у попередніх класах. Адже алгебра – це зовсім інша наука, де діють інші правила, і явно відрізняється рівень складності. У цьому випадку на допомогу може прийти портал UKRead, на якому можна знайти готові домашні завдання з алгебри. Одинацятикласнику у нагоді будуть відповіді до підручника з алгебри 11 клас Г.П. Бевз, представлені на цій сторінці нашого сайту. У цьому посібнику зібрані приклади розв'язання алгебраїчних задач, рівнянь і прикладів з підручника. Укладачем була розроблена певна структура посібників з алгебри. Як результат – вони повністю збігаються з підручником алгебри програми 11-го класу.