ГДЗ (Решебники) » Сторінка 2
 
Відповіді (ГДЗ) з Математики для 1 класу М.В. Богданович, Г.П. Лишенко 2012 рік

Основи знання математики закладаються з самого початку вивчення предмета. Важливість цієї шкільної дисципліни не слід недооцінювати, як не слід недооцінювати і важливість наявності корисних посібників, серед яких і готові домашні завдання з математики. Велика кількість підручників з математики та інших предметів шкільної програми для учнів різних класів зібрана на безкоштовному освітньому порталі UKRead. Залишившись на цій сторінці нашого порталу, можна за кілька секунд відкрити готові домашні завдання з математики 1 клас М.В. Богданович. Розділи цього посібника покликані в доступній формі і допомагають надати першокласникам програмові поняття, навчити лічити, сформувати вміння порівнювати, читати й будувати математичні висловлювання. Новий матеріал у збірниках з математики закріплюється за допомогою загадок з арифметичним підтекстом, математичних диктантів, завдань геометричного змісту, вправ наочних схем і малюнків. В кожному розділі є додаткові вправи і пояснення. Диференційований підхід реалізовано за допомогою завдань з логічним навантаженням та додаткових задач і прикладів.

Відповіді (ГДЗ) до робочого зошита з Інформатики для 2 класу О.В. Коршунова 2013 рік

Інформатику у другому класі точно недооцінюють. Якщо існують відповіді до робочого зошиту з інформатики 2 клас О.В. Коршунова, то значить існує і попит на них. "Хто володіє інформацією - той володіє світом". Однак, хто володіє знаннями з інформатики у другому класі, той володіє відмінними оцінками ще з молодших років. правильно сприймати, аналізувати і застосовувати інформацію - ось, що треба справді навчити ваших дітей. Спробуйте користуватись цим ГДЗ і допоможете собі і своєму школяру ідеально виконати будь-яке завдання, яке б воно не було по складності. Від тепер можна не боятись вчителів і щоденників.

Відповіді (ГДЗ) з Інформатики для 2 класу О.В. Коршунова 2012 рік

Перш, ніж переконувати наших користувачів у тому, що інформатика – дуже потрібний і необхідний предмет у шкільній програмі, скажемо кілька слів про те, що характеризує комп’ютерний світ сьогодення найбільше. По-перше – це мільярдні статки проектів в мережі Інтернет, по-друге – найбільш потужні військові ресурси, по-третє – найбільш прогресивні та найменш збиткові технології. Все це – продукти комп’ютерної індустрії, яка розвивалась завдяки науково-технічному прогресу. Ключ до цього прогресу – знання інформатики, тож не зволікай і отримай цей ключ в свої руки за допомогою посібника готові домашні завдання з інформатики за 2 клас О.В. Коршунова.

Відповіді (ГДЗ) з Інформатики для 2 класу Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Рівкінд, Ф.М. Рівкінд 2012 рік

Коли ти раптово пізнаєш, що крім підтримки відеоігор твій комп’ютер може ще багато крутих речей, голова може піти обертом. Щоб у вирі нової інформації не заблукати і не зненавидіти такий любий тобі комп’ютер, з яким ти вбив не одного ворожого солдата, використовуй збірник готові домашні завдання з інформатики 2 клас Г.В.Ломаковська. Він допоможе тобі у вільний час самостійно розбиратися у складних темах та зекономить час, який ти витрачаєш на виконання домашнього завдання. З ним ти зможеш без остраху пізнати найбільш складні та потрібні функції комп’ютерів.

Відповіді (ГДЗ) з Російської мови для 2 класу А.Н. Рудяков, И.Л. Челышева 2012 рік

Готові домашні завдання з російської мови за 2 клас А.Н. Рудяков – це не тільки ефективний посібник, а й спосіб привити вашій дитині любов до вивчення російської мови з раннього дитинства. Використовуючи вказану книгу, ви зможете разом зі своїм чадом виконувати вправи та готуватися до шкільних занять всього за 10-20 хвилин. Крім того, посібник може слугувати й помічником у самостійному вивченні або повторенні нових складних або старих забутих тем. У використанні цієї книги присутня лише одна небезпека – бездумне списування вашої дитини, може призвести до тотального сповільнення мозкових процесів, тож наша вам порада: не будьте напоказ зайнятими і напищеними дорослими і знаходьте хоч кілька хвилин на день для того, щоб побути з власною дитиною.

Відповіді (ГДЗ) з Російської мови для 2 класу І.Н. Лапшина, Н.Н. Зорька 2012 рік

Если жить где-то на Западе Украины, то часто кажется, что русский язык не нужен для бытовой жизни. Однако на самом деле, половина украинцев общаются на русаком. Он нужен чуть ли не везде: для лучшей коммуникации с людьми, для возможности работать в любом месте, для комфортной жизни с русскоязычными книгами, фильмами или сериалами. Конечно, трудно учить ещё один иностранный язык во втором классе, но с этим могут помочь готовые домашние задания по русскому языку 2 класс И.Н. Лапшина. Сокращённые тезисы параграфов, доступная грамматика и лексика - все это поможет улучшить оценки и сэкономить время.

Відповіді (ГДЗ) з Російської мови для 2 класу О.І. Самонова, В.І. Статівка, Т.М. Полякова 2012 рік

Изучать одновременно русский, украинский, английский и ещё какой-то? Кто ещё когда-нибудь сможет заикнуться о лёгкой жизни второклассника? А ещё и русский язык со сложными грамматическими конструкциями, которые не каждый взрослый сможет воспроизвести. Больше не надо паники и плохих оценок так как теперь есть готовые домашние задания по русскому языку 2 класс Е.И. Самонова, В.И. Стативка Конечно возможно ваших знаний русского вполне достаточно чтобы помочь своему ребёнку, но все же лучше подкрепить свои знание действительно правильными ответами. С помощью этих ответов вы будете экономить свое время и даже сможете поберечь нервы своего ребёнка.

Відповіді (ГДЗ) з Основ здоров'я для 2 класу І.Д. Бех, Т.В. Воронцова, В.С. Пономаренко, С.В. Страшко 2012 рік

Важко зрозуміти, що саме хочуть від вашої дитини на уроках основ здоров’я? Вважаєте цей предмет беззмістовним і надто складним? Допоможіть собі й своїй дитини вирішити свої труднощі за допомогою посібника готові домашні завдання з основ здоров’я 2 клас І.Д. Бех, Т.В. Воронцова. Таким чином раз і назавжди можна позбутись переживань і будь-яких неприємностей з цим предметом. Не знаєте де треба переховувати від землетрусу? Нервуєтесь через банальні поради у підручнику? Припиняйте переживати, оскільки відмінні оцінки і економія часу вже у вас в кишені. Окрім цього змиріться з тим, що найкращим помічником вашої дитини і досі є ви, не кидайте на неї усі обов’язки, допоможіть стати на хороший шлях і не посивіти до 11 класу.

Відповіді (ГДЗ) з Основ здоров'я для 2 класу О.В. Гнатюк 2012 рік

У своєму житті найважливішим є утримання здоров’я на хорошому рівні. Це допомагають усвідомити ще у молодших класах, бо звісно, що від цього залежить усе наступне ставлення дитини до свого життя. Таким чином «Основи здоров’я» є надважливим предметом. Досі не можете пояснити своєму маленькому учню, як запобігати переохолодженню чи чому треба робити зранку зарядку? Щоб допомогти вам легко і надовго засвоїти усі необхідні знання існують готові домашні завдання з основ здоров’я 2 клас О.В. Гнатюк. Тут у послідовній і доступній формі подані усі основні відомості, які справді потрібні дитині, а так відповіді на контрольні і додаткові запитання.

Відповіді (ГДЗ) з Природознавства для 2 класу І.В. Грущинська 2012 рік

Природознавство є дивним і водночас дуже необхідним предметом для юного школяра. Ще ледь-ледь відкривши очі малюк починає вивчати навколишній світ, а тепер, коли він може свідомо сприймати інформації, слід вкласти у його голову правильні і ґрунтовні знання про оточуюче середовище. Чому змінюються день і ніч, а ще пори року? Як виглядає наша сонячна система? Однак на усі ці важливі питання часто бракує часу, бо щоб їх засвоїти – треба багато зусиль. Саме для економії вашого часу і легкості засвоєння знань й існують готові домашні завдання з природознавства 2 клас І.В. Грущинська. Вони дозволять і вам і вашій дитині зробити процес навчання приємнішим та простішим.