Безкоштовні готові домашні завдання (ГДЗ) з Історії для учнів 10-го класу на UKRead.Net
 
Відповіді (ГДЗ) до збірника завдань для проведення моніторингу знань з Всесвітньої історії для 10 класу

У 10 класі програма вивчення історії стає дедалі цікавішою, адже останні два роки в школі ми вивчаємо події, що стоять дуже близько до сучасності на хронологічній прямій. Проте, навіть найбільший любитель історії нерідко не може зібрати докупи всі свої знання, якщо вчитель влаштовує раптовий моніторинг знань. Для того, щоб у подібних ситуаціях ви відчували себе впевненіше, радимо вам використовувати відповіді до збірника завдань з всесвітньої історії 10 клас.

Відповіді (ГДЗ) до збірника завдань для проведення моніторингу знань з історії України для 10 класу

Історія - безперечно дуже цікавий і потрібний предмет, якщо розмова йде про вітчизняну історію, то тут і говорити нічого не варто. Необхідність досконалого знання історії своєї країни є невід'ємною ознакою успішної та освідченої людини. Майже все те, що ми мусимо з цього предмету дають нам ще в шкільні роки, тільки є одне але: вчителі не завжди взмозі докладно і цікаво пояснити матеріал учням. Як наслідок, десятикласники вивчають цю дисципліну поверхнево або ж - взагалі не вивчають. Якщо ти хочеш знати історію, попри невдалу методику свого вчителя, використовуй відповіді до збірника завдань для проведення моніторингу знань з історії України 10 клас. З цим посібником ти зможеш перевірити рівень своїх знань і бути певним у своїй обізнаності щодо історії рідного краю.

Відповіді (ГДЗ) до тест-контролю з Історії для 10 класу

Вивчення шкільного курсу історії засноване на тісному переплетенні історичних подій світового масштабу та подій в історії України. Тому для того, щоб добре знати цей предмет, потрібно не тільки уважно слухати вчителя на уроках, а й виконувати те, що задають додому. Для того, щоб виконання домашніх завдань займало менше часу і вимагало менше зусиль, можна використовувати допомогу безкоштовного освітнього порталу UKRead. На нашому порталі зібрані розв'язки з історії та інші посібники з різних предметів шкільної програми. На цій сторінці нашого сайту розміщені відповіді до тест-контролю з історії 10 клас. Цей посібник стане гарною допомогою тим десятикласникам, які планують показати відмінні знання на майбутніх іспитах, а також бажають з легкістю справлятися з найскладнішими контрольними роботами. Розв'язки з історії дозволять школярам перевірити рівень своїх знань і завчасно закрити виявлені при цьому прогалини.

Відповіді (ГДЗ) до тестів з історії України та Всесвітньої історії для 10 класу О.В. Гісем

Часто трапляється так, що учень, який може з першого погляду запам’ятовувати найскладніші математичні формули, не може запам’ятати послідовності історичних подій чи важливих дат. Якщо ти зіткнувся з такою проблемою – використовуй відповіді до тестового контролю знань з історії України та всесвітньої історії 10 клас О.В. Гісем. Цей посібник розкладе дати у твоїй голові у вірному порядку.